Materiał Partnera

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Własna nieruchomość to nie tylko wiele możliwości, ale też konieczność dbania o istotne kwestie. Jedną z nich jest zabezpieczenie mieszkania na wypadek różnego rodzaju zdarzeń losowych, które mogą doprowadzić do jego zniszczenia. Uszkodzeniom ulegają również poszczególne elementy wyposażenia wnętrz czy instalacje – jak kompleksowo ubezpieczyć mieszkanie i gdzie można to zrobić?

Najlepsza oferta dzięki multiagencji

Przy ubezpieczaniu mieszkania należy udać się do właściwej agencji, która zaproponuje składającą się z odpowiedniej zawartości polisę. Warto w tym wypadku dowiedzieć się szczegółowych informacji odnośnie proponowanych przez ubezpieczycieli możliwości ochrony nieruchomości. Co ciekawe, zabezpieczyć można nie tylko istniejące już mieszkanie, ale także nieruchomość dopiero powstającą i będącą w budowie. Multiagencja ubezpieczeniowa, którą prowadzi Jadwiga Borowiak i Maciej Borowiak, jest w stanie zaproponować swoim klientom wiele wariantów skutecznej ochrony mieszkania w postaci odpowiednio skonstruowanej polisy. Podstawowe jej składniki obejmują losowe zdarzenia, do których zalicza się m.in. pożar, huragan, grad, wybuch czy osuwanie się ziemi pod budynkiem. Warto też zainteresować się ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, znanym potocznie jako OC. Choć najczęściej kojarzy się z obowiązkową polisą dla właścicieli pojazdów, to zakres jej działania jest o wiele szerszy i obejmuje sporą ilość zdarzeń. W przypadku mieszkania OC ochroni np. przed zalaniem łazienki przez sąsiada. Co jeszcze może obejmować zaproponowana przez multiagencję ubezpieczeniową polisa?

Mieszkanie doskonale chronione

W ramach ubezpieczenia mieszkania można także zadbać o pokrycie kosztów naprawy zniszczonych elementów, np. armatury czy okien. Koszty prac wykonanych przez hydraulika lub szklarza będą w całości pokryte przez ubezpieczyciela, jeśli tylko zadbamy o odpowiednią polisę. Kompleksowe ubezpieczenie mieszkania będzie obejmowało nie tylko jego część konstrukcyjną, ale również i dobra znajdujące się w środku nieruchomości. Kosztowne dzieła sztuki, sprzęt elektroniczny, biżuterię czy inne wartościowe przedmioty warto także ochronić poprzez wybór odpowiedniej składki. Ubezpieczenie mieszkania może zawierać dodatkowe pakiety chroniące interesy lokatorów np. na wypadek urazów odniesionych w trakcie przebywania w danej nieruchomości. Mieszkanie warto ubezpieczyć w dobrej multiagencji, w której doświadczeni agenci będą w stanie zaproponować najkorzystniejszą polisę. Znajomość rynku w połączeniu z możliwością porównania wszystkich dostępnych ofert to atuty specjalistów – są oni gwarancją zapewnienia odpowiedniej, kompleksowej ochrony nieruchomości w postaci mieszkania i nie tylko.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz