Materiał Partnera

Gdy zepsuje się pralka albo lodówka..

Gdy zepsuje się pralka albo lodówka..

Jesteś posiadaczem wielu sprzętów różnych marek? Niektóre są nowe i na gwarancji, inne zaś towarzyszą ci już od kilku lat i ich okres gwarancyjny już dawno upłynął. Z obawy, że przestaną działać w najmniej spodziewanym momencie, już zawczasu szukasz rzetelnego i sprawdzonego serwisu, któremu mógłbyś powierzyć sprzęty różnych producentów.

Na co zwrócić uwagę szukając serwisanta?

O dobry serwis urządzeń AGD warto popytać przede wszystkim wśród znajomych. Poczta pantoflowa to jeden z najbardziej sprawdzonych sposobów na znalezienie dobrego i uczciwego serwisanta. Mając wiedzę, że ktoś z bliskich bądź znajomych miał problem z zepsutą pralką czy lodówką warto spytać z czyjej pomocy korzystali. Sprawdzają się również poszukiwania w Sieci oraz lokalnej prasie. Dobrze jest też poszukać w Internecie opinii o różnych firmach zajmujących się naprawą artykułów gospodarstwa domowego. To idealne źródło wiedzy na temat polecanych firm, ale również tych niekompetentnych, których lepiej unikać. Poza tym istotne jest także sprawdzenie zakresu usług danej firmy. Najlepiej skontaktować się z fachowcem i opisać problem, by mógł on określić czy jest w stanie naprawić to, co się zepsuło.

Co powinien oferować dobry serwis AGD?

Wybierając serwis, któremu chcesz powierzyć naprawę swoich sprzętów, szukaj takiego, który działa na terenie twojego miasta. Niezwykle istotny jest dojazd do klienta. Nie każdy ma możliwość przewiezienia dużej lodówki czy pralki do punktu napraw. Mobilny serwis gwarantuje przyjazd do klient i naprawę na miejscu bądź zabranie zepsutego urządzenia ze sobą. Kluczowe jest, by serwisant podczas naprawy używał tylko oryginalnych części, a nie zamienników.

Sprzedaż i naprawa sprzętu Agd to miejsce znajdujące się w Warszawie, które prowadzone pod czujnym okiem pana Michała Woźniaka prowadzi jednocześnie serwis i sprzedaż sprzętu AGD. Zajmuje się naprawą lodówek, suszarek, pralek, zmywarek czy zamrażarek wiodących producentów, takich jak Bosh, Beko, Electrolux, AEG, Siemens, Indesit, Gorenje, Amica, LG, Candy, Mastercook, Ardo, Whirpool oraz Zanussi. Możesz nabyć tu sprzęty powystawowe.

Gwarancja na usługę zapewniona

Gwarancja na wykonaną usługę to bardzo ważna kwestia. Zapewne zależy ci, by po naprawie sprzętu być spokojnym, że jeśli usterka powtórzy się , zostanie ponownie usunięta. Każdy sprawdzony serwisant da gwarancję na wykonaną przez siebie pracę. Tym bardziej, jeśli ma wiedzę na temat naprawianych sprzętów i tego, co psuje się w nich najczęściej.

Opracowanie:
Warszawa, Goździków 29/31
tel. 602 472 124
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz