Materiał Partnera

Gastal – trzy profile działalności w branży klimatyzacji i ogrzewania samochodowego

Gastal – trzy profile działalności w branży klimatyzacji i ogrzewania samochodowego

Warsztat Gastal znany jest w regionie Wrocławia, a także w całej Polsce z innowacyjnych usług dotyczących klimatyzacji i systemów ogrzewania/chłodzenia pojazdów różnych typów. Niewiele firm posiada tak szeroko wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają możliwość pracy na innowacyjnych maszynach serwisowych, a także wielofunkcyjnych programach komputerowych. Poznaj trzy profile działalności renomowanej firmy Gastal, prowadzonej przez Andrzeja Sakowicza!

Klimatyzacja  samochodowa i nie tylko

Pierwszym profilem działalności firmy Gastal, jest profesjonalny serwis klimatyzacji pojazdów różnego typu – od samochodów, przez maszyny budowlane, po autobusy, czy ciągniki siodłowe. Warto przy tym wiedzieć, że kierowcy powinni pamiętać o rekomendacjach producentów i serwisantów, którzy zwracają uwagę, na to, aby kontrolę klimatyzacji przeprowadzać dwa razy w roku, a jej serwis przynajmniej co dwa lata. Wszystkie te działania błyskawicznie i tanio przeprowadzają specjaliści Gastal, którzy doskonale znają konstrukcje różnych odmiennych systemów. W ramach serwisu klimatyzacji firma przeprowadza profesjonalną dezynfekcję, odgrzybianie środkami chemicznymi, procesy ozonowania lub techniki ultradźwiękowe, wymianę czynnika chłodzącego, nabijanie klimatyzacji gazem, wymianę filtrów antypyłkowych, czy też sprawdzanie szczelności całego układu i jego pełną diagnostykę. Oprócz tego Gastal sprzedaje węże, skraplacze i kompresory, a także klimatyzatory dachowe Webasto, Eberspacher i Waeco.

Montaż ogrzewania niezależnego

Firma Gastal opierając się na najnowszych trendach rynkowych i innowacyjnych technologiach, oferuje również montaż tak zwanego ogrzewania niezależnego/postojowego, które może występować w różnych wersjach – system powietrznych bądź też system wodny. Dla tego pierwszego firma oferuje podzespoły o mocy 2 kW, które świetnie sprawdzą się w samochodach ciężarowych, w maszynach budowlanych, pojazdach rolnych, czy busach. System wodny o mocy od 2 do 5 kW, jest zaś szczególnie dedykowany samochodom osobowym. Warto przy tym wiedzieć, że firma Gastal, jako autoryzowany partner marek Webasto i Eberspacher, obsługiwał już nawet właścicieli lokomotyw, czy też jachtów! Niewiele na rynku polskim istnieje takich eksperckich firm.

Chłodnie samochodowe

W branży spożywczej, medycznej, farmaceutycznej, czy też rolnej, bardzo ważne są komponenty aut dostawczych, którymi zwie się chłodniami samochodowymi, a także lodówkami samochodowymi. Pozwalają one na przewóz np. mrożonek do sklepów, nawet przy wysokich upałach! Warto również w zakresie ich montażu, diagnostyki, serwisu, regeneracji i przeglądów, współpracować z firmą Gastal – zapewnia ona produkty uznanych na całym świecie marek Rivacold i Zanotti, a także Waeco.

Opracowanie:
Wrocław, Swojczycka 38
tel. 601 748 306
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz