Materiał Partnera

Gadżety reklamowe przydatne w codziennym życiu

Gadżety reklamowe przydatne w codziennym życiu

Dziś standardem staje się zamawianie gadżetów promocyjnych z logo i nazwą firmy. Można je wręczać na targach branżowych oraz podczas wielu innych wydarzeń promujących działalność biznesową. Takie praktyczne elementy stanowią doskonały nośnik reklamowy i są lubiane przez klientów. Na które elementy warto zwrócić szczególną uwagę? W jakie przedmioty z nadrukiem zainwestować?

T-shirty reklamowe do noszenia na co dzień

Elementy użytkowe, takie jak odzież, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Wynika to z prostej zasady – chętniej używamy i pokazujemy to, co nam się po prostu przydaje.
T-shirt, jako praktyczny strój na co dzień, może być świetnym „banerem” reklamowym.
Idealnie sprawdza się w roli gadżetu promocyjnego dla klientów i współpracowników. Daje też możliwość stworzenia spójnej identyfikacji wizualnej wśród pracowników firmy.

Firmowa koszulka z krótkim rękawem może być wykonywana różnymi metodami. W doborze odpowiedniego rodzaju może pomóc specjalista z profesjonalnej pracowni reklamowej Mars.  Poniżej prezentujemy najbardziej warte uwagi technologie nadruku.

  • T-shirty z nadrukiem FLEX – wykonywane przy pomocy termotransferu. Odpowiednio przygotowana folia jest wgrzewana bezpośrednio w materiał. Otrzymywany wydruk cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i doskonałym odwzorowaniem kolorystycznym. Można uzyskać nie tylko standardowe odcienie, ale także złoto, srebro i neony. To świetna opcja dla firm, którym szczególnie zależy na personalizacji swoich produktów reklamowych.
  • T-shirty z nadrukiem DTG – technologia ta przypomina zwykłe drukowanie na domowej drukarce, a więc nie ma konieczności przygotowywania specjalnych matryc lub wzorów do wycięcia. Metoda DTG stanowi alternatywę dla sitodruku, a ponadto jest szybka i tania. Wykorzystywana jest standardowa przestrzeń barwna CMYK.
  • T-shirty z nadrukiem Full Print – ta innowacyjna metoda stanowi synonim znakomitej jakości. Na jej potrzeby wykonuje się bowiem „od zera” pojedyncze koszulki,
    z gotowym nadrukiem. Największą zaletą technologii Full Print jest to, że do wykorzystania jest w zasadzie cała powierzchnia T-shirtu, również rękawy. To propozycja dla klientów doceniających dbałość o detale.

Notesy reklamowe – ułatwienie codziennych działań

Świetnie sprawdzają się także notesy z nadrukiem reklamowym lub promocyjnym. Są to gadżety z jednej strony łatwo dostępne (w zasadzie każda renomowana pracownia poligraficzna ma je w swojej ofercie), a z drugiej strony – bardzo lubiane.

Przydają się do notowania list zakupów, spisywania ważnych liczb i informacji, do sporządzania notatek zawodowych itd. A, jak wiadomo, notesów nigdy nie za wiele.

Naklejki firmowe – atrakcyjne i praktyczne

Odrębną grupę drukowanych gadżetów reklamowych stanowią… naklejki. Czemu się przydają? Służą na przykład do częściowego zabezpieczania klap laptopów przed zarysowaniem. Poza tym świetnie się prezentują – oczywiście jeśli wprowadzi się odpowiedni wzór i zadba się o atrakcyjną kolorystykę.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz