Artykuł sponsorowany

Fotele do laptopów na specjalne zamówienie

Fotele do laptopów na specjalne zamówienie

Fotele do laptopów to meble tapicerowane, które tworzone są z myślą o osobach, które dużo pracują na sprzętach przenośnych, lub które lubią na notebookach spędzać swój czas oglądając ulubione serialne, czytając książki w postaci cyfrowej, czy grając w gry. Niestety użytkowanie zarówno komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych, wiąże się z koniecznością wypracowania odpowiedniej postawy ciała. W tym niestety nie pomogą nam zwykłe krzesła. Fotele do laptopów to najlepsze prozdrowotne wyjście!

Katalogowe fotele na zamówienie, czy te na specjalne zamówienie?

W Polsce działa niewielu producentów mebli tapicerowanych, dedykowanych dla użytkowników laptopów. Przykładem takiego przedsiębiorstwa, jest firma FOTELE DO LAPTOPÓW, która zapewnia konstrukcje zarówno katalogowe, jak i na specjalne zamówienie. Czym różnią się oba typy mebli? Przede wszystkim estetyką. Mowa tutaj o możliwości dowolnego personalizowania swojego fotelu. W przypadku katalogowym – np. firmy FOTELE DO LAPTOPÓW – do wyboru mamy przede wszystkim meble w stylistyce retro, art deco, skandynawskiej, czy też awangardowej. Jeśli jednak wolimy, aby nasz mebel był futurystyczny, nowoczesny, czy też dostosowany bardziej do wnętrza pokoju dziecięcego, warto skorzystać z opcji specjalnego zamówienia. To wtedy, każda nasza prośba zostanie spełniona, a fotel będzie w 100% spersonalizowany. Często takie dostosowanie dotyczy wykonania fotelu w wersji tapicerki skórzanej, czy też tej z motywami bajkowymi.

Zobacz też: Czy warto kupić fotel do laptopa?

Jak złożyć zamówienie na fotel do laptopa?

Producenci foteli do laptopów ułatwiają swoim klientom proces projektowania mebla na specjalne zamówienie. Nie musisz zatem dostarczać własnego technicznego, czy też rysunkowego i wizualnego opracowania. Wystarczy, że dokładnie opiszesz pożądany fotel i dodatkowo przedstawisz fotografie pomocne, przy doborze odpowiedniego koloru, czy materiału. Po złożonych konsultacjach, dana pracownia przystąpi zaś do prac projektowych. Te zawsze powinny opierać się o wizualizacje, które muszą być przesłane do klienta. To wtedy ma on prawo zgłosić poprawki, lub też może dać zielone światło do podjęcia działań wytwórczych. Cały proces może zatem przebiegać bardzo szybko. Często realizacja zamówienia to mniej, niż 2-3 tygodnie. Wszystko zależy od złożoności Twojego spersonalizowanego fotelu do laptopa

Warto wiedzieć! Twój fotel do laptopa na specjalne zamówienie, może być przygotowany w wersji, pozwalającej na błyskawiczny demontaż stoliczka i dostosowanie mebla do wyglądu standardowego fotelu salonowego. Wersja 2w1 jest szczególnie pożądana na rynku! 

Opracowanie:
Skierniewice, Strzelecka 7a
tel. 502 094 929
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz