Artykuł sponsorowany

Forgis – eksperci w dziedzinie wyrobów hutniczych

Forgis – eksperci w dziedzinie wyrobów hutniczych

Najpowszechniej stosowanym metalem w różnych gałęziach gospodarki jest żelazo, a zwłaszcza jego stopy znane pod nazwą stali. Wyróżniamy stale węglowe, nierdzewne i narzędziowe. Każdy z tych rodzajów ma inne zastosowanie, a w ofercie firmy Forgis można dostać wyroby hutnicze wykonane zarówno ze stali kwasoodpornej, jak i stali konstrukcyjnej. Jeśli chcesz poznać asortyment produktów tej firmy, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Dlaczego warto zaufać firmie Forgis?

Wyroby hutnicze to produkt końcowy procesów przetapiania i kształtowania stopów metali. Przedsiębiorstwo Forgis-Wyroby ze Stali Nierdzewnej i Kwasoodpornej zajmuje się przede wszystkim produkcją elementów kutych, a także kuto-walcowanych. Jest jednym z liczących się dostawców obręczy tramwajowych do zestawów kołowych.

Jak zapewniają fachowcy z firmy Forgis:

Możemy się poszczycić certyfikatami i świadectwami kwalifikacji wydanymi przez jednostkę TÜV Rheinland Polska, która jest częścią międzynarodowego koncernu świadczącego usługi dla przemysłu, w tym usługi certyfikacyjne i badawcze.

Dokumenty te świadczą o spełnieniu przez opisywany zakład produkcyjny wysokich norm jakościowych obowiązujących w procesach spawalniczych, w tym rozporządzeń Unii Europejskiej w sprawie wyrobów budowlanych i norm dla spawania elementów konstrukcyjnych.

Szeroka oferta firmy Forgis

Przedsiębiorstwo Forgis ma siedzibę w Jaśle, na terenie województwa podkarpackiego, ale przyjmuje i realizuje zamówienia z całej Polski. Specjalizuje się ono w wykonywaniu odkuwek, takich jak pierścienie kuto-walcowane, odkuwki swobodnie kute czy wspomniane wcześniej obręcze tramwajowe. W asortymencie firmy są także elementy ze stali nierdzewnej jak blachy, rury oraz różnego rodzaju pręty, kształtowniki i profile. Można tutaj zamówić również armaturę i elementy złączne ze stali kwasoodpornej. Fachowcy z Forgis zajmują się zarówno produkcją elementów stalowych, jak i ich obróbką, zwłaszcza głębokim wierceniem w stali, głowicami trepanacyjnymi i wiertłami lufowymi.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz