Artykuł sponsorowany

Flower box - pomysł na prezent od Kwiaty I Upominki Ewelina Grobel

Flower box - pomysł na prezent od Kwiaty I Upominki Ewelina Grobel

Kwiaty są doskonałym prezentem lub uzupełnieniem prezentu przy wielu okazjach. Kwiaty wręczyć można z okazji narodzin dziecka, urodzin, imienin, rocznicy czy zdanego egzaminu. Ładna, kwiatowa wiązanka zawsze jest dobrym wyborem.  Flower box to nowoczesne, świeże spojrzenie na wiązanki kwiatowe!

Flower box, czyli pudełko pełne kwiatów

Flower box, jak sama nazwa wskazuje, jest pudełkiem pełnym kwiatów. W bukietach tego typu kwiaty wystają z efektownego, kartonowego opakowania, które często jest bardzo dekoracyjne samo w sobie. W flower boxach zazwyczaj umieszcza się cięte, wysokie róże, ale w obecnej chwili bez problemów można znaleźć flower boxy z innymi gatunkami. Kwiaty umieszczone są w gąbce florystycznej, która nasączana jest świeżą wodą, co sprawia, że bukiety w flower boxie bardzo często wyglądają pięknie przez naprawdę długi czas.

Moda na tego typu bukiety kwiatowe przyszła dla Polski z zachodu i flower boxy są obecnie bez wątpienia jednym z najgorętszych trendów.

Dlaczego warto wybrać flower box?

Szukasz bukietu na urodziny, Walentynki, rocznicę związku albo miły prezent bez okazji dla kogoś ważnego? Jak wskazuje właścicielka kwiaciarni Kwiaty I Upominki Ewelina Grobel, flower box to rozwiązanie, które wygląda bardzo efektywnie, obok pudełka wypełnionego po brzegi kwiatami trudno przejść obojętnie, a gruby, luksusowy karton sprawia, że całość prezentuje się doskonale i nie wymaga dodatkowego dekorowania.

Najważniejsze zalety flower boxów to:

  • Kwiaty gotowe do wręczenia - nie trzeba ich już pakować, szukać pasującej wstążki i dekorować. Flower box jest gotowy do wręczenia w każdych okolicznościach. Wystarczy wybrać taką opcję flower boxa, która podoba nam się najbardziej.

  • Nowoczesny charakter - flower boxy wyglądają bardzo nowocześnie i są niezwykle modne, prezentują się zawsze doskonale. Jeśli chcesz sprawić komuś ciekawy, niebanalny i ładny prezent, to flower box będzie najlepszym rozwiązaniem.

  • Trwałość - żywe kwiaty w flower boxie wyglądają doskonale, a dzięki temu, że są umieszczone na gąbce florystycznej, zachowują świeżość przez długi czas. Dostępne są także flower boxy z piankowymi lub innymi sztucznymi kwiatami, które będą bardzo oryginalną dekoracją i pomysłem na prezent.

  • Mnogość opcji - bukiety flower box to przede wszystkim możliwość wyboru jednego z wielu rozwiązań. Kwiaciarnie, które specjalizują się w flower boxach, oferują swoim klientom szeroki wybór propozycji oraz możliwość wykonania spersonalizowanego flower boxa.

Kwiaciarnia Kwiaty I Upominki Ewelina Grobel znajduje się w Błoniu w województwie mazowieckim i świadczy usługi florystyczne. Od początku istnienia działalność stawia na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało im już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy! W razie pytań pozostają do dyspozycji!

Opracowanie:
Błonie, Powstańców 18B
tel. 667 260 034
Oceń artykuł (2)
2.0
Komentarze
Dodaj komentarz