Artykuł sponsorowany

Flower box - elegancki prezent na różne okazje

Flower box - elegancki prezent na różne okazje

Bukiety kwiatów cieszą zmysły, dają dużo radości i sprawiają, że każde pomieszczenie od razu staje się piękniejsze. Kwiaty są świetnym sposobem na wyrażenie uczuć, podziękowanie innej osobie lub poprawę humoru. Także kwiaty w postaci flower boxu. Jest to najnowszy trend florystyczny, który podbija serca nie tylko miłośników kwiatów. Czym jest flower box? Jak o niego dbać? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Czym jest flower box?

Flower box to nic innego jak kwiaty w eleganckim pudełku. Są one wypełnione gąbką florystyczną, która utrzymuje rośliny i zapewnia im wodę. Trudno powiedzieć skąd dokładnie przywędrowała do nas ta idea - najprawdopodobniej powstały one w Azji i szybko zyskały popularność na całym świecie.

Tego typu bukiety są dostępne w opakowaniach o najróżniejszych kształtach (kwadratowych, w kształcie serca lub walca), kolorach i wielkościach - można nabyć flower box z kilkoma kwiatami lub nawet setkami kwiatów. Flower box nadaje się na najróżniejsze okoliczności - urodziny, imieniny, chrzciny, ślub. Pięknie prezentuje się w domu, biurze, a także na imprezach okolicznościowych.

Zalety kwiatów w pudełku

Flower box zyskał popularność ze względu na swoje liczne zalety. Można do nich zaliczyć:

  • Atrakcyjny wygląd. Wystarczy jedno spojrzenie, aby flower box skradł serce. Takie bukiety są piękne i eleganckie.

  • Wygoda. Kupując flower boxa, nie trzeba martwić się odpowiednim wazonem. Kwiaty przez cały czas są w pudełku, wymagają jedynie regularnego podlewania. Gdy rośliny zwiędną, można wykorzystać pudełko do innych celów.

  • Duże możliwości aranżacyjne. Floryści mogą przygotować zarówno subtelne, stonowane bukiety, jak i okazałe flower boxy.

  • Uniwersalne zastosowania. Flower box może być dodatkiem do prezentów, jak również prezentem samym w sobie. Pasuje na różne okoliczności, także do ozdoby biura lub kancelarii.

Jak dbać o flower box?

Aby jak najdłużej zachować piękny wygląd, należy dbać o flower boxa podobnie, jak o tradycyjny bukiet w wazonie. Przede wszystkim trzeba go regularnie podlewać - wodę wystarczy skierować na gąbkę florystyczną. Wybierz także odpowiednie miejsce - z daleka od gorących grzejników lub przeciągów. Także bliskość owoców nie jest dobrym towarzystwem dla flower boxa, z tego względu, że wydzielają one etylen, który skraca życie kwiatów.

Gdzie możesz kupić flower box?

Flower box możesz kupić w wielu kwiaciarniach, na przykład Kwiaty Katarzyna Zalinian z Poznania. Kwiaciarnia oferuje piękne i świeże kwiaty na różne okazje, w atrakcyjnych cenach. Oprócz flower boxsów kupimy tutaj kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe, bukiety okolicznościowe, wieńce, wiązanki. Klienci mogą liczyć na miłą obsługę i fachowe doradztwo.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz