Materiał Partnera

Firma Tractel - Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Firma Tractel - Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Przedmiotem działania firmy Tractel jest tworzenie rozwiązań kierowanych do branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz do przemysłu. Projektuje ona urządzenia dźwignicowe oraz zabezpieczenia do pracy w dostępie linowym. Są to produkty wykonane z materiałów najlepszej jakości, wyselekcjonowanych z odpowiednich źródeł, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa podczas pracy. 

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracowników

Firma Tractel dba o pracowników wykonujących działania porządkowe i konserwatorskie w bardzo wymagających warunkach, jakimi są prace wysokościowe. Tworzy systemy poziome asekuracji, które zapewniają im bezpieczeństwo w trakcie mycia okien lub napraw elewacji. Specjalizuje się także w tworzeniu rozwiązań pomagających prowadzenie prac remontowych na mostach i wiaduktach oraz wszelkich funkcjonalności pozwalających na sprawne przemieszczenie ładunków za pomocą podestów i usprawnień do suwnic. Wielka odpowiedzialność firmy manifestuje się również w tym, że podejmuje się działań związanych z projektowaniem wind. Wszystkim rozwiązaniom tworzonym oraz aplikowanym przez ich twórców towarzyszy niezwykły zmysł techniczny oraz konstrukcyjny. W swojej pracy nie unikają wyzwań i niekończąco dążą do tworzenia innowacji wspomagających działania przemysłu.

Innowacyjne sposoby zapewnienia stałego dostępu

Firma Tractel jest pionierem, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania stałego utrzymania budynków dopasowanych do infrastruktury każdego budynku. Firma zdołała zebrać w tym zakresie oszałamiające, międzynarodowe doświadczenie związane z zapewnieniem stałego dostępu nie tylko do budynków, ale także do pomników przyrody. Jako jeden z nich można wymienić wulkan na Islandii. Inne destynacje, którymi firma może poszczycić się w swoim portfolio, to m.in. wieżowiec w Dubaju oraz chilijska elektrownia. Tak bogate spektrum wykonanych projektów stanowi najlepsze świadectwo nie tylko zaufania klientów, ale także gwarancję funkcjonalności stworzonej infrastruktury. Każdy tego rodzaju projekt podlega szerokim konsultacjom z klientem tak, aby uwzględnić potrzeby związane ze stałym dostępem do obiektu. W ten sposób firma Tractel wpisuje się w wąskie grono podmiotów, które realizują swoje pomysły związane z nowoczesnymi sposobami zarządzania budynkami i można powiedzieć, że na ten moment odgrywa znaczącą rolę w tworzeniu rozwiązań, które zostały wdrożone na pięciu kontynentach.

Opracowanie:
Warszawa, Bysławska 82
tel. 22 616 42 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz