Materiał Partnera

Firma programistyczna Talent Plus – dla biznesu z innowacjami!

Firma programistyczna Talent Plus – dla biznesu z innowacjami!

„Zarządzaj zespołem, buduj relację, realizuj cele!” – to najważniejsze hasła, promujące nowoczesne rozwiązanie informatyczne HRM, dla firm, które oferowane jest przez innowacyjne przedsiębiorstwo Talent Plus! To właśnie w ramach tychże sloganów działają dzisiaj podmioty współpracujące z najlepszymi pracowniami programistycznymi. Dzisiaj to one są w stanie zmienić oblicze biznesu, wdrożyć w środowisku pracy model work-life balance, czy też pomóc w zadaniach menadżerskich wpływających na efektywność i płynność finansową różnych podmiotów!

Intuicyjny system HRM

Talent Plus to bardzo intuicyjny system HRM, który wyróżnia się czytelnym pulpitem, szybkim przejściem do danych modułów, posiadaniem mechanizmu workflow wspierającym komunikację, czy też możliwością katalogowania kompetencji i oceny pracowników. Warto wiedzieć, że program ten składa się między innymi z trzech ważnych komponentów. Pierwszym z nich jest moduł działań rozwojowych. Pozwala on na planowanie i budżetowanie, zarządzanie wnioskami szkoleniowymi, na raportowanie, a także tworzenie ankiet ewaluacyjnych oraz jakościowych. Moduł drugi – wspomniana ocena pracowników – umożliwia menadżerom tworzenie bilansów wydajności na danych stanowiskach pracy, co pozwala na wdrożenie odpowiednich działań naprawczych. Trzecie narzędzie, zwane planowaniem i rozliczaniem grafików pracy, jest przydatne do bilansowania czasu pracy w zgodzie ze wszystkimi przepisami prawnymi. Warto wiedzieć, że moduł ten jest w stu procentach kompatybilny z systemem płacowym – pozwala on również tworzyć bardzo zorganizowane plany urlopowe!

Co wyjątkowego oferuje jeszcze dla działów kadrowych innowacyjny system HRM Talent Plus? Możliwość archiwizowania, przeglądania i zarządzania zapytaniami rekrutacyjnymi. Platforma wspomaga działania wykonywane poprzez portal www.pracuj.pl i pozwala na wystawianie ocen kandydatom, a nawet na ich zaawansowane wyszukiwanie, poprzez wykorzystanie odpowiednich filtrów!

Wielu zadowolonych użytkowników!

Wyjątkowość platformy oferowanej przez firmę Talent Plus, jest docenione przez wiele polskich przedsiębiorstw, które szukają nowoczesnych rozwiązań wspierających zadania zarządczo-analityczne. Przykładowymi odbiorcami tego innowacyjnego systemu, jest sieć restauracyjna McDonald, Perfecta, Procom System, czy też Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Nowoczesna platforma HRM (zarządzanie zasobami ludzkimi) jest bowiem bardzo przydatna również uczelniom wyższym, które nie tylko w ten sposób zarządzają swoją kadrą, ale także osiągnięciami swoich studentów. Takie programy, jak ten oferowany przez grupę Talent Plus, są także przydatne przy ocenie kandydatów, na dany kierunek studiów. Dlaczego zatem wybrać takie innowacyjne rozwiązania? Przede wszystkim dla ergonomii, automatyzacji różnych procesów, dla transferu wiedzy i dla rozwoju!

Nie czekaj, poznaj system Talent Plus, odwiedzając dedykowaną dla niego stronę internetową!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz