Artykuł sponsorowany

Firma P. W. Tech Gaz SI s.c. Tadeusz Idzi, Wojciech Sułek – specjaliści od gazów technicznych

Firma P. W. Tech Gaz SI s.c. Tadeusz Idzi, Wojciech Sułek – specjaliści od gazów technicznych

Gazy techniczne, to gazy produkowane na dużą skalę i przechowywane w postaci skroplonej, pod wysokim ciśnieniem, w specjalnie skonstruowanych butlach. Mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a także w medycynie, czy obróbce żywności. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech Gaz SI zajmuje się sprzedażą gazów technicznych i medycznych. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług solidnej firmy, która ma duże doświadczenie.

Do czego służą gazy medyczne i techniczne?

W szpitalach, czy innych zakładach leczniczych często wykorzystuje się dwutlenek medyczny i tlen medyczny. Gazy te dostarcza specjalistyczna firma P. W. Tech Gaz SI s.c. Tadeusz Idzi, Wojciech Sułek, która posiada wykwalifikowaną kadrę, przeszkoloną w zakresie obsługi butli gazowych pod wysokim ciśnieniem tak, aby nie stwarzać zagrożenia. Warto wiedzieć, że gazy przemysłowe stosuje się na przykład w takich gałęziach gospodarki, jak przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł chemiczny, jako surowce energetyczne, a także jako mieszankę spawalniczą. Nieraz pewnie spotkaliście się też z napełnianiem balonów helem.

Dlaczego warto zaufać firmie Tech Gaz SI?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech Gaz SI ma swoją siedzibę w Gryficach na terenie województwa zachodniopomorskiego i może się pochwalić dużym doświadczeniem w zakresie sprzedaży gazów technicznych, gdyż funkcjonuje na rynku od 2002 roku. W ich asortymencie oprócz gazów butylowych znajduje się też:

  • sprzęt spawalniczy, w tym spawarki,

  • gaz spawalniczy,

  • materiały spawalnicze,

  • butle z azotem, podtlenkiem azotu i argonem,

  • agregaty prądotwórcze,

  • elementy kute.

Gazy czyste, jak również przygotowane mieszanki gazowe, wykorzystywane są w całej gamie procesów technologicznych. Niektóre z nich mogą służyć do podtrzymywania płomienia w konkretnych procesach przemysłowych, inne zaś dostarczają ciepło podczas obróbki termicznej. Wszyscy wiemy też, jak fajną zabawą jest napełnianie helem balonów dla dzieci, które potem unoszą się w powietrzu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz