Artykuł sponsorowany

Eurodźwig - konserwacja i naprawa dźwigów oraz urządzeń dźwigowych

Eurodźwig - konserwacja i naprawa dźwigów oraz urządzeń dźwigowych

Obecnie prawie wszystkie nowoczesne budynki wyposażone są w specjalistyczne windy dopasowane do sposobu ich użytkowania. Spotykamy je na dworcach, w szpitalach, hotelach czy w blokach mieszkalnych. To istotne udogodnienie niwelujące bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych, dlatego przeglądy takich instalacji są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa ich użytkowników. Profesjonalną konserwację wind oferuje firma Eurodźwig z Opola.

Dlaczego konserwacja dźwigów i urządzeń dźwigowych jest tak istotna?

Regularne i poprawnie wykonywane konserwacje dźwigów pozwalają na wykrycie usterek i awarii, które zagrażałyby bezpieczeństwu ich użytkowników. Ocena stanu technicznego dźwigu jest więc kluczowa dla jego prawidłowego działania, ponieważ pozwala skontrolować proces zużycia poszczególnych części na etapie, który umożliwia ich wymianę bez zagrożenia dla właściwego funkcjonowania windy. Specjaliści z firmy Eurodźwig wyjaśniają, że:

Poprawnie wykonana konserwacja jest kluczem do rzadkich usterek i awarii, a także zapewnia bezawaryjne i bezproblemowe działanie dźwigu przez lata. Jest to także działanie narzucone przez Urząd Dozoru Technicznego, który dba o bezpieczną i pewną pracę windy (dźwigu), a co za tym idzie o nasze zdrowie i życie.


Każdy okresowy przegląd windy jest ewidencjonowany wpisem do dziennika dźwigu, co potwierdza, że urządzenie spełnia wymagania techniczne, a jego użytkowanie nie stwarza niebezpieczeństwa. Raz w roku przeprowadzane są także pomiary elektryczne wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego, dlatego obsługą i konserwacją urządzeń dźwigowych powinni zająć się specjaliści.

Dostawa, montaż, modernizacja oraz serwis urządzeń dźwigowych

Eurodźwig to profesjonalna firma zarządzana przez Jacka Sufryda, która oferuje kompleksową obsługę urządzeń dźwigowych. W zakres działalności wchodzi dostawa, montaż, modernizacja i serwis takich urządzeń, jak windy osobowe, szpitalne i towarowe, a także dźwigi i platformy dla osób starszych niepełnosprawnych. Firma oferuje dźwigi elektryczne, hydrauliczne z maszynownią oraz dźwigi bez maszynowni. Czynności konserwacyjne obejmują kontrolę i regulację urządzeń bezpieczeństwa, a doświadczeni pracownicy posiadają uprawnienia UDT i SEP. Eurodźwig wykonuje coroczne pomiary elektryczne oraz zajmuje się montażem i dostawą konstrukcji stalowych szybów oraz szybów panoramicznych. Tak szeroki zakres usług sprawia, że ze specjalistycznej wiedzy i umiejętności pracowników klient może skorzystać na każdym etapie inwestycji.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz