Materiał Partnera

Energooszczędny dom dzięki firmie Eko-Sept

Energooszczędny dom dzięki firmie Eko-Sept

Nie ulega wątpliwości – nasza świadomość związana z kosztami eksploatacyjnymi domów jest znacznie większa niż jeszcze parę lat temu. Dzięki temu pojawiły się nowoczesne technologie, które są w stanie znacząco obniżyć płacone przez nas rachunki. Mowa tutaj przede wszystkim o pompach ciepła, klimatyzacji i kolektorach słonecznych. Poznaj sekrety energooszczędnych domów i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać oferty firmy Eko-Sept.

Pompy ciepła i kolektory słoneczne

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które pomagają nie tylko ogrzać dom, ale także odzyskać energię. Wyróżniają się wyjątkową wydajnością grzewczą, przy niewielkim nakładzie finansowym. Pompy ciepła pobierają ciepło z otoczenia – z wody, powietrza, gruntu i przetwarzają je w energię, która umożliwia ogrzanie wnętrza domu oraz wody. Także instalacja kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych przynosi nam ogromne korzyści. Ich prawidłowy montaż, czyli właściwie przyłączenie do sieci elektroenergetycznej oraz ułożenie względem promieni słonecznych, pozwoli nam na pozyskiwanie własnej energii elektrycznej. Niezwykle ważna jest jednak wysoka jakość kolektorów – produkty od renomowanych producentów znajdziemy w firmie Eko-Sept z Rudy Śląskiej. Firma zajmuje się również sprzedażą, montażem i serwisem pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji oraz przydomowych elektrowni wiatrowych.

Oferta firmy Eko-Sept

Firma Eko-Sept specjalizuje się w instalacjach centralnego ogrzewania – montuje kotłownie oraz ogrzewanie podłogowe. Ponadto specjaliści z Eko-Sept zajmują się montażem kolektorów typu Heat Pipe oraz zestawów fotowoltaicznych. Firma oferuje także solarne oświetlenie reklam oraz wykonuje powietrzne pompy ciepła i rekuperacje. Uzupełnieniem oferty firmy Eko-Sept są usługi z zakresu montażu klimatyzacji.

Dlaczego klimatyzacja jest taka ważna?

Dzięki klimatyzacji możemy regulować temperaturę w naszym domu, co ma ogromny wpływ na samopoczucie mieszkańców, zwłaszcza gdy na zewnątrz panuje upał. Pamiętajmy, że w nowoczesnych domach stosuje się bardzo dokładny system izolacyjny, a tak szczelny dom, musi być zaopatrzony również w wentylację, która zapewni wymianę powietrza. Dlatego dla naszego zdrowia i komfortu ważna jest zarówno klimatyzacja, jak i wentylacja mechaniczna. Ich zaprojektowaniem i wykonaniem zajmą się specjaliści z firmy Eko-Sept.

Zatrudniając ekspertów z firmy Eko-Sept, możemy mieć pewność, że nasz dom stanie się energooszczędny i pozwoli nam znacząco obniżyć koszty utrzymania. Firma Eko-Sept  oferuje produkty od najlepszych producentów i dba o prawidłowy montaż wszystkich urządzeń. Eko-Sept gwarantuje także terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

Opracowanie:
Ruda Śląska, Pasieczna 10
tel. 600 292 325
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz