Artykuł sponsorowany

Elektrostymulacja w Gabinecie Masażu OAZA

Elektrostymulacja w Gabinecie Masażu OAZA

Metod leczenia stawów, mięśni, a także pozytywnego wpływania na układ limfatyczny czy krwionośny człowieka jest bardzo dużo. Polacy prócz masażu klasycznego czy też orientalnego – np. kamieniami wulkanicznymi – coraz chętniej stawiają na zabiegi innowacyjne. Przykładem jest koloroterapia, a także seans w kapsule SPA Infra Red. Fizjoterapeuci, masażyści, psychologowie, a także lekarze polecają również elektrostymulację. Oferuje ją białostocki Gabinet Masażu OAZA, który każdego dnia pomaga pacjentom odzyskiwać zdrowie, pogodę ducha oraz ważny w życiu spokój wewnętrzny.

Czym jest zabieg elektrostymulacji?

Elektrostymulacja to zabieg zaliczany do elektroterapii, który stosuje się zarówno w celach relaksacyjnych, jak i leczniczych oraz rehabilitacyjnych. Jak tłumaczą specjaliści z Gabinetu Masażu OAZA, przeprowadzana jest ona za pomocą specjalnego aparatu. Od niego zaś doprowadza się elektrody do punktów motorycznych ciała pacjenta tak, by za pomocą prądu o niskiej częstotliwości wywoływać skurcz mięśni podobny do tego, który występuje podczas intensywnych ćwiczeń. Zabieg jest przy tym bezinwazyjny. Jakie są zaś wskazania do jego wykonania?

Kiedy warto zdecydować się na elektrostymulację?

Wskazań do elektrostymulacji  jest naprawdę wiele. Do Gabinetu Masażu OAZA zgłaszają się zatem zarówno sportowcy, jak i osoby po wypadkach, kontuzjach czy pacjenci w przebiegu różnych chorób np. zwyrodnieniowych. Zabieg pomaga kształtować mięśnie, ujędrniać ciało, a także niwelować bóle pochodzenia reumatycznego. Elektrostymulacja świetna jest też przy walce o odzyskanie sprawności kończyn po udarach czy operacjach.

Dzięki detoksykacji, która następuje podczas zabiegu, pacjent odzyskuje również pogodę ducha czy swoistą „lekkość bytu”. Elektrostymulacja rozluźnia zatem ciało, gwarantując mu niebywałą dawkę relaksu. Czy to jednak jedyne pozytywne efekty terapii prądem? Masażysta z Gabinetu OAZA zaprasza również wszystkie osoby, które szukają naturalnych metod walki o piękne ciało:

Elektrostymulacja pozytywnie wpływa nie tylko na mięśnie, ścięgna, układ kostny, a nawet układ krwionośny i limfatyczny ciała. Zabieg ma również sprawdzone działanie wyszczuplające. Pomaga usuwać cellulit i nadawać skórze elastyczności. Polecany jest zatem wszystkim tym, którzy walczą o zdrową i piękną sylwetkę.

Jak często należy powtarzać elektrostymulację?

By uzyskać zadowalające i trwałe efekty elektrostymulacji należy skorzystać z serii zabiegów. W Gabinecie Masażu OAZA polecane są seanse składające się z dziesięciu wizyt po 30 minut każda. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien zaś wynosić jeden pełny dzień. Cała elektroterapia trwa wtedy 20 dni i warto ją powtarzać przynajmniej raz pół roku.

Osoby zawodowo uprawiające sport czy też pacjenci w przebiegu różnych chorób korzystają z elektrostymulacji znacznie częściej. Podkreślić bowiem warto, że podczas zabiegu elektrostymulacji można wykonywać różne ćwiczenia ruchowe, które w normalnych warunkach trwałyby ponad 3h. Dzięki aparaturze przesyłającej prądu do punktów motorycznych wystarczy powtarzać je przez wspomniane 30 min.

Dlaczego warto wybrać Gabinet Masażu OAZA?

Gabinet Masażu OAZA warto wybrać z wielu względów. Nie tylko można skorzystać w nim z elektrostymulacji, ale także z różnych masaży ręcznych czy innowacyjnych zabiegów takich jak: lampa Bioptron, Kapsuła Spa InfraRed+ Elektrostymulacja, platforma wibracyjna. Każdy pacjent ma również możliwość spróbowania i nabycia naturalnych prozdrowotnych kosmetyków aloesowych (np. ALOE VERA) oraz suplementów diety (Forever Living Products). Specjaliści z OAZY gwarantują również cenne porady m.in. dotyczące suplementacji, zawsze zapewniając miłą atmosferę, poczucie intymności oraz indywidualne podejście.

W przerwach między zabiegami pacjenci częstowani są również pysznymi napojami aloesowymi podnoszącymi odporność. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz