Artykuł sponsorowany

Elektronarzędzia marki FESTOOL w ofercie firmy DANA

Elektronarzędzia marki FESTOOL w ofercie firmy DANA

Na polskim rynku jest wielu producentów wysokiej klasy elektronarzędzi. Jednak nie każdy z nich wyspecjalizował się w tworzeniu ergonomicznych w użyciu, energooszczędnych, niebywale precyzyjnych w swojej pracy i co ważne - bezawaryjnych urządzeń do obróbki drewna. Na jaką markę warto zatem zwrócić szczególną uwagę? Doradcy z firmy DANA z Gdańska, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów ściernych i polerskich, a także profesjonalnych narzędzi właśnie do obróbki drewna, wskazują na firmę FESTOOL. O jej wyjątkowych elektronarzędziach można zatem przeczytać w dalszych częściach artykułu.

FESTOOL – najlepsze elektronarzędzia do obróbki drewna!

Jak już wspomniano, niemiecka marka FESTOOL słynie z wysokiej klasy elektronarzędzi między innymi do obróbki drewna. Przeznaczone są one zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów – stolarzy, meblarzy, pracowników tartaków, dekarzy czy też budowlańców. Jakie urządzenia mogą zatem kupić oni do swoich pracowni? Doradcy z firmy DANA, która jest autoryzowanym dystrybutorem FESTOOL, proponują wiele wyjątkowych linii wielofunkcyjnych urządzeń. W asortymencie gdańskiej hurtowni znaleźć można między innymi:

  • systemy odsysania pyłu,

  • funkcjonalne wiertarko-wkrętarki,

  • wiertarki udarowe,

  • zagłębiarki wyposażone w piły tarczowe,

  • szlifierki oscylacyjne,

  • młotowiertarki,

  • wyrzynarki

  • systemy prowadnic,

  • skrzynki narzędziowo-transportowe,

  • stoły narzędziowe.

Oczywiście w ofercie firmy Festool jest cała gama elektronarzędzi akumulatorowych, w tym urządzeń do obróbki drewna z funkcjami wiercenia, wkręcania, cięcia, szlifowania oraz odsysania pyłu.

Ergonomiczna i energooszczędna obróbka drewna

Elektronarzędzia FESTOOL wyróżniają się znacznie swoją konstrukcją wśród podobnych urządzeń do obróbki drewna proponowanych przez konkurencyjne marki. Niemiecki producent kieruje się bowiem nie tylko europejskimi normami EN i ISO, ale także normalizacjami DIN, które uznawane są za jedne z najbardziej restrykcyjnych na świecie. Dzięki temu inżynierowie FESTOOL stale przekraczają kolejne technologiczne granice, oferując sprzęt nie tylko o dużej mocy, ale gwarantujący ergonomiczną i energooszczędną pracę. Potwierdzają to specjaliści firmy DANA, którzy szczególnie polecają klientom modele przenośne zasilane akumulatorowo i wyposażone w bezszczotkowe silniki typu EC-TEC. Czym wyróżniają się takie elektronarzędzia? Jak mówi jeden z doradców firmy dystrybutorskiej z Gdańska:

Elektronarzędzia z silnikami bezszczotkowymi są niemalże bezawaryjne. Nie wymagają również konserwacji, a parametry ich pracy regulowane są i monitorowane dzięki zaawansowanej elektronice. Dla przykładu przy dużej temperaturze silnika układ elektroniczny sam zredukuje napięcie, chroniąc podzespoły sprzętu. Silniki bezszczotkowe niewątpliwie pozwalają również uznać elektronarzędzia marki FESTOOL za energooszczędne.

Wspomnieć warto raz jeszcze o ich ergonomiczności, którą urządzenia niemieckiego koncernu osiągają między innymi dzięki rewolucyjnym systemom mocowania osprzętu dodatkowego, w tym funkcjonalnych nasadek. Mowa o rozwiązaniach Centrotec oraz FastFix.

Powody, dla których warto wybrać markę FESTOOL i firmę DANA

Firma DANA jako autoryzowany dystrybutor elektronarzędzi FESTOOL przeznaczonych między innymi do obróbki drewna oferuje pełną 36-miesięczną gwarancję na zakupiony sprzęt (po zarejestrowaniu przez klienta kupionego elektronarzędzia). Każdy klient liczyć może też na wsparcie zakupowe, pomoc w doborze nowych urządzeń do swojej firmy, a także na szczegółową prezentację wybranych urządzeń. Stawiając na firmę DANA można mieć również pewność atrakcyjnej ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Elektronarzędzia do obróbki drewna marki FESTOOL to niewątpliwe „top of the top” światowego rynku i prawdziwe „must have” każdego profesjonalisty!

Opracowanie:
Gdańsk, Gostyńska 6
tel. 58 346 40 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz