Materiał Partnera

Ekspert od akcesoriów rowerowych i narciarskich – firma VIRO

Ekspert od akcesoriów rowerowych i narciarskich – firma VIRO

Sporty zimowe, a także letnie – narciarstwo, łyżwiarstwo i kolarstwo – stają się coraz bardziej popularne, czego dowodem, jest liczba powstających nowych stoków, czy profesjonalnych ścieżek oraz tras rowerowych. Amatorzy, jak i zapaleńcy takiego sposobu wypoczynku i hartowania swojego zdrowia, powinni podjąć współpracę z prawdziwymi ekspertami od akcesoriów rowerowych oraz narciarskich. Znajdziesz ich w sieradzkiej firmie VIRO.

Dystrybucja sprzętów najwyższej jakości

Jednym z profilów działalności firmy VIRO jest dystrybucja wysokich jakościowo akcesoriów rowerowych, a także narciarskich. Mowa o rowerach miejskich, trekkingowych, czy nawet elektrycznych oraz nartach, deskach snowboardowych, czy łyżwach. Oferta sprzedażowa sieradzkiego sklepu zakłada również oferowanie osprzętu oraz części: kół, mostków, siodełek rowerowych, przewodów do hamulców hydraulicznych, amortyzatorów, ram szosowych, koszyków na bidony, kasków, czy butów narciarskich. Sukces firma VIRO opiera się jednak nie tylko na szerokiej ofercie produktowej, ale przede wszystkim na wysokiej jakości gwarantowanych akcesoriów. Dowodem na to jest współpraca z takimi producentami rowerowymi jak CUBE, WINORA, HAiBiKE, STAIGER, GHOST, PUKY, CORRATEC, STEVENS, SCOTT, BULLS, HERCULES, STAIGER, EASTON, FUJI, FSA XC, XCL, SR SUNTOUR, czy SELLE ITALIA, oraz narciarskimi: TECNO, SALOMON, ROSSIGNOL.

Serwis sprzętu narciarskiego i rowerowego

Pracownicy firmy VIRO uznawani są za prawdziwych ekspertów nie tylko dzięki doradztwu przy zakupach – również internetowych – ale ze względu na działanie w ramach usług serwisowych akcesoriów rowerowych oraz narciarskich. Jeśli chodzi o dwuślady, ich właściciele zgłaszają się do VIRO w celu m.in. konserwacji łożysk, czyszczenia napędów, regulacji piast i sterów, a także przerzutek i hamulców, czy też centrowania kół. Miłośnicy sportów zimowych powinni podjąć współpracę z sieradzką firmą w ramach przeglądów technicznych, napraw, a także przygotowywania sprzętu do śnieżnej zabawy. Firma VIRO oferuje bowiem usługi regeneracji nart i snowboardów, ostrzenia łyżew, montażu wiązań narciarskich i snowboardowych, czy też nanoszenia specjalnej struktury na ślizg nart i desek snowboardowych. Pozwala to poprawić ich parametry użytkowe, bezpieczeństwo, a także samą jazdę. Zapewnia to również ochronę przed niszczeniem. Podejmując współpracę z ekspertami narciarstwa i kolarstwa z firmy VIRO warto wiedzieć, że wszystkie działania specjalistów oparte są o najwyższe branżowe standardy, a także rekomendacje producenckie dla danego sprzętu. Dla właściciela przedsiębiorstwa Roberta Ciupińskiego liczy się bowiem pełne zadowolenie klientów, a także ich bezpieczeństwo!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz