Materiał Partnera

Ekskluzywne meble kuchenne na specjalne zamówienie

Ekskluzywne meble kuchenne na specjalne zamówienie

Coraz więcej osób decyduje się na zakup kuchni na wymiar. To one wyróżniają się niepowtarzalnością oraz indywidualnym charakterem, odwzorowującym gusta właścicieli. Sam proces tworzenia mebli kuchennych na specjalne zamówienie, rozpoczyna się od precyzyjnego projektu obejmującego odpowiednie wizualizacje stworzone w programach komputerowych.

Ekskluzywne meble na wymiar

Ekskluzywne meble na wymiar nie oznaczają jednego konkretnego stylu ich wykonania, ale zapewniają wysoką jakość – ekskluzywność polega na wykorzystaniu do produkcji odpowiednich technik obróbki drewna wysokiej jakości. Najlepsi producenci są w stanie zaoferować zarówno meble na wymiar, jak i szeroką gamę gotowych produktów. Dominującymi na rynku stylami wnętrzarskimi są: styl skandynawski, dla osób lubiących minimalizm i dużą ilość światła dziennego; styl rustykalny i retro, dla osób ceniących artystyczną ponadczasowość (dominują meble o mocno zaakcentowanych słojach drewna); styl modernistyczny, dla tych, którzy lubią prostotę, elegancję i surowość, bądź niestandardowe wnętrza, czy styl industrialny pełen cegieł, lśniących blatów i imitujących nieoszlifowane drewno frontów kuchennych. Pamiętaj, że wybór mebli kuchennych powinien uwzględniać nie tylko nasz gust i zasoby finansowe, ale również parametry pomieszczenia (np. wielkość, czy ilość wpadającego światła dziennego).

Indywidualne zaprojektowanie

Projektowanie kuchni jest znacznie bardziej skomplikowane niż projektowanie sypialni, jadalni czy salonu. Pracownia meblarska, która przygotuje najlepsze jakościowo meble na wymiar, musi wziąć pod uwagę takie czynniki jak: poziom nasłonecznienia pomieszczenia, jego układ, rozmieszczenie instalacji grzewczych, wodnych czy gazowych, rozmieszczenie wentylacji, faktura oraz kolory posadzek i ścian. Wszystkie te elementy przekładają się na zaproponowanie klientowi najlepszych z możliwych wersji mebli kuchennych. Takie usługi oferuje między innymi pracownia meblarska Ataga, która posiada prężnie działającą fabrykę ekskluzywnych mebli kuchennych. Zatrudnieni projektanci, stolarze, a także rzeźbiarze są w stanie przygotować niepowtarzalne zestawy kuchenne, zabudowy, blaty, czy stoły. Przy wyborze najlepszego wykonawcy mebli kuchennych, zwróć uwagę na to, czy oferuje on bezpłatny pomiar pomieszczenia w domach klientów – jeśli tak, możesz być pewny, że nowa kuchnia będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Narzędzia renderingu – wizualizacja kuchni

Szybko rozwijająca się branża meblarska również korzysta z nowoczesnych technologii, które związane są nie tylko z precyzyjną obróbką najlepszego gatunkowo drewna. Firmy zajmujące się produkcją ekskluzywnych mebli kuchennych na wymiar dbają o to, aby ich wyroby w pełni sprostały oczekiwaniom klientów. To dlatego, najlepsze pracownie meblarskie wykorzystują programy komputerowe, które pozwalają na tworzenie wizualizacji 3D. Profesjonalnie wykonane obrazy i animacje pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań. Dzięki temu klienci, jeszcze przed realizacją produkcyjną, mają możliwość zmiany decyzji o całym wyglądzie mebli bądź jakichś ich części. Narzędzia renderingu są atrakcyjne głównie dlatego, że przygotowywane wizualizacje przedstawiają rzeczywisty obraz kuchni klienta, ujęty w formie cyfrowej. Pomaga to w skonfrontowaniu wyobrażeń i pragnień z tym, jak w praktyce będzie wyglądała dana kuchnia.

Opracowanie:
Nowe Monasterzysko 36
tel. 603 406 808
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz