Materiał Partnera

Ekonomiczne opakowania do żywności

Ekonomiczne opakowania do żywności

Prowadząc firmę cateringową lub zajmując się produkcją wyrobów garmażeryjnych, właściciele doskonale zdają sobie sprawę z faktu jak duży udział w kosztach działalności mają te związane z opakowaniami dla produkowanych wyrobów. Zgrzewarka do pojemników na jedzenie to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie dla przedsiębiorców, zaś dla klientów bardzo wygodne.

Firmy cateringowe cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Wzrasta liczba ludzi zamawiających stałe i gotowe posiłki do pracy czy do domu. Dużą popularnością cieszą się tzw. diety pudełkowe, dostarczane codziennie klientowi w gotowych opakowaniach prosto pod drzwi. Wszystko to sprawia, że firmy cateringowe potrzebują coraz większej ilości opakowań. Doskonałą alternatywą dla spożywczych opakowań jednorazowych jest zgrzewarka do pojemników. Jednym z dystrybutorów takich urządzeń jest firma Ami Pack zlokalizowana w Bydgoszczy.

Jak to działa?

Firma Ami Pack oferuje sprzedaż zgrzewarek do pojemników MANUPACK 190. To proste w obsłudze urządzenie jest niezwykle wydajne oraz ze względu na prostotę konstrukcji – niezawodne. Maszyna posiada regulację temperatury zgrzewania w zakresie 120 – 185 stopni Celsjusza, a także możliwość szybkiej wymiany ramek dla różnych rodzajów tacek. Zgrzewane pojemniki mogą posiadać jedno lub kilka wytłoczeń (dla dań kilkuskładnikowych). Ten sposób, hermetycznego zamknięcia uniemożliwia mieszanie się składników dania w trakcie transportu, a także długo utrzymuje jego temperaturę. Opakowanie jest wygodne również dla klienta, gdyż po zerwaniu folii jest ono wciąż świeże, pachnące i gotowe do spożycia. Firma Ami Pack oferuje również możliwość wynajmu takiego urządzenia.

Specjaliści od opakowań…

Oprócz nowoczesnych rozwiązań w zakresie opakowań spożywczych, firma Ami Pack oferuje również sprzedaż szerokiej gamy opakowań przeznaczonych dla gastronomii, w tym plastikowe i papierowe naczynia jednorazowego użytku. Ciekawą opcją są również ekologiczne naczynia jednorazowe i biodegradowalne produkowane z pulpy papierowej. Oprócz tego Ami Pack oferuje również różnego typu pojemniki termoformowalne, tace cateringowe, a także inne kartoniki i pojemniki przeznaczone do różnego typu żywności.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz