Materiał Partnera

E-commerce w motoryzacji – kupuj części przez Internet!

E-commerce w motoryzacji – kupuj części przez Internet!

Handel elektroniczny rozwija się w niemalże każdej branży. Szczególne jego znacznie można zauważyć jednak w dystrybuowaniu części motoryzacyjnych. Na terenie Polski działa coraz więcej nowoczesnych, solidnych i terminowych sklepów internetowych, które są w stanie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych – różnego rodzaju warsztaty mechaniki pojazdów. Dowiedz się, po czym postać dobrego dostawcę!

Oferta skierowana dla właścicieli różnych marek samochodowych

Przy ocenie jakości danego sklepu motoryzacyjnego warto zapoznać się z zakresem jego oferty. Najlepsi dostawcy są w stanie zagwarantować części lub nawet całe układy samochodowe dla właścicieli aut różnych marek, a także ich modeli – zarówno tych starszych, jak i najnowszych wersji. Dobry sklep jest zatem wyposażony w elementy do Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, czy Mercedes. Wybieraj zatem podmioty, które są w stanie zapewnić części motoryzacyjne do samochodów osobowych, a także dostawczych.

Polecany sklep Auto-Truck

Przykładem prężnie rozwijającego się sklepu internetowego w branży motoryzacyjnej jest firma Auto-Track. W różnego rodzaju produkty zaopatrują się tam klienci indywidualni z całej Polski, a także warsztaty mechaniki pojazdów, które podejmują z tym podmiotem stałą współpracę. W ofercie takich sklepów można znaleźć cewki immobilizerów, alternatory, siłowniki gaszenia silnika, zestawy wskaźników, klocki hamulcowe, czujniki ciśnienia oleju, amortyzatory, paski klinowe, paski rozrządu, wieszaki tłumika, wkłady filtrów, błotniki i setki innych części samochodowych mniejszych, lub tych o znacznie większych rozmiarach. Warto wiedzieć, że internetowe sklepy motoryzacyjne dbają o wysoką jakość swoich produktów i oferują je w stanie fabrycznie nowym – mogą one być oryginalne bądź zamienne.

Elastyczne warunki płatności

Wiele sklepów internetowych z różnych branży oferuje tylko dwa sposoby dokonywania płatności za zakupywane towary. Mowa o zapłacie przed wydaniem klientowi odpowiedniego produktu, lub też w momencie jego odbioru. Istnieją jednak na rynku firmy – sklepy motoryzacyjne – które są bardzo elastyczne, jeśli chodzi o formy regulowania zobowiązań finansowych. Szczególnie jest to ważne dla takich klientów, jak warsztaty samochodowe, które zaopatrują się stale w różnego rodzaju części. Tego typu podmioty często proszą o możliwość regulowania faktur za zakupy wykonane w określonym czasie – np. na przestrzeni całego miesiąca.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz