Materiał Partnera

Dywan z własnym wzorem. Na czym to polega i dlaczego warto?

Dywan z własnym wzorem. Na czym to polega i dlaczego warto?

Nasz dom to nasze królestwo. Wiele osób ma smykałkę do urządzania i cieszy je każdy dodatek, który samodzielnie wypatrzyły. A co, jeśli moglibyśmy samodzielnie stworzyć element aranżacji, jakim jest dywan z własnym wzorem? Uważasz, że to niemożliwe? Wręcz przeciwnie! Teraz możesz mieć na podłodze dywan wykonany według twojego projektu. Sprawdź, jak to zrobić i dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości.

 Na czym polega tworzenie dywanu z własnym wzorem?

Stworzenie dywanu z własnym wzorem jest bardzo proste. Przekona nas do tego nasz rozmówca, właściciel salonu dywnów dysponujący prezentatorem UNIQUE: Pierwszym krokiem do stworzenia wysokiej jakości, ręcznie tkanego dywanu, jest przygotowanie projektu. Nie potrafisz przenieść swoich wyobrażeń na papier? Nie musisz się martwić, że nie dasz rady stworzyć zadowalającej koncepcji. W procesie pomogą ci profesjonalni projektanci, z których wsparciem nadasz realny kształt swoim wizjom. Ogranicza cię jednie twoja pomysłowość – rozmiar i kształt dywanu jest dowolny. Masz do dyspozycji paletę 99 kolorów wełny i 36 kolorów tencelu. Możesz łączyć rozmaite faktury, a nawet – stworzyć wyjątkowy dywan 3D. Kiedy skończysz, wytkamy dywan i już wkrótce będziesz go mieć w swoim domu.

 Z jakich materiałów może być wykonany dywan?

Dywan z własnym wzorem może być wykonany z wełny albo tencelu. Bogata paleta barw pozwoli idealnie dopasować go do charakteru twojego wnętrza. A może to właśnie ten dywan wyznaczy klimat, jaki będzie panować w pomieszczeniu? Wysokiej jakości wełna nowozelandzka odznacza się najwyższą jakością. Jest trwała i odporna na ścieranie, a jednocześnie miękka i bardzo puszysta, dlatego używanie dywanu będzie prawdziwą przyjemnością. Ponadto, wełna jest materiałem ekologicznym i biodegradowalnym oraz odpornym na brud. Tencel z kolei jest naturalnym, jedwabistym w dotyku surowcem. Charakteryzuje go gładkość i niezwykła lekkość. Również jest odporny na zabrudzenia, a do tego – połyskuje.

 Zalety dywanu z własnym wzorem

Dlaczego warto mieć na podłodze w swoim domu dywan z własnym wzorem? Przede wszystkim będziemy czuć dumę, że niemal samodzielnie stworzyliśmy dodatek dekoracyjny. Będzie czym się pochwalić przed gośćmi, którzy być może pójdą naszym śladem? Dywan z własnym wzorem to też najwyższa jakość produktu, dzięki ręcznemu wykonaniu. Niezliczone możliwości kolorystyczne pozwalają stworzyć naprawdę niepowtarzalną ozdobę wybranego przez siebie wnętrza. Przekonaj się, jak łatwo zaprojektować coś wyjątkowego, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z pracownikami firmy, która posiada prezentator UNIQUE. Przykładowe realizacje prezentujemy na Instagramie, może już wkrótce Twój pomysł wzbogaci naszą galerię. Odważ się, bądź UNIQUE!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz