Materiał Partnera

Dystrybucja szkła i artykułów laboratoryjnych – SLINAP

Dystrybucja szkła i artykułów laboratoryjnych – SLINAP

Każde laboratorium potrzebuje profesjonalnego wyposażenia. Firma SLINAP jest autoryzowanym dystrybutorem wyrobów firmy SIMAX. Firma dostarcza do laboratoriów na terenie całego kraju szkło i porcelanę oraz profesjonalny sprzęt laboratoryjny. Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokiemu asortymentowi z powodzeniem od lat obsługują różnego rodzaju firmy farmaceutyczne, spożywcze oraz wszystkie inne w których znajduje się laboratorium.

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Historia firmy SLINAP rozpoczyna się już w 1983 roku. Swoją działalność firma rozpoczynała w Łodzi, jako placówka handlowa PSS SPOŁEM. W 1990 roku przekształciła się w samodzielną firmę, a jej właścicielem został dotychczasowy kierownik  - Bogdan Lisowski. Obecna siedziba firmy, nieprzerwanie od 2002 roku znajduje się przy ul. Limanowskiego 127.  W siedzibie firmy znajduje się ok 90% oferowanego asortymentu, co pozwala klientom zapoznać się z produktami na miejscu, a nie jak w przypadku większości tego typu firm jedynie za pośrednictwem katalogu. Firma posiada klientów na terenie całego kraju oraz w niektórych miejscach Europy i nadal chętnie podejmuje współpracę z nowymi kontrahentami.

Szeroki asortyment

SLINAP zapewnia bardzo szeroką ofertę produktów laboratoryjnych. Przedstawiciele firmy bez problemu dostarczą nam szkło, porcelanę i plastiki laboratoryjne o różnych kształtach, rozmiarach i zastosowaniach. Dodatkowo w hurtowni zakupimy profesjonalne urządzenia laboratoryjne, artykuły BHP i medyczne oraz środki dezynfekcyjne. W ofercie firmy znajdują się też różnego rodzaju środki chemiczne. Dzięki  tak bogatej ofercie firma jest wstanie kompleksowo wyposażyć laboratoria o zróżnicowanym profilu działalności. W hurtowni dostaniemy produkty sprawdzonych producentów takich jak SCHOTT, ZALMED, KARTELL, RADWAG i wielu innych. Wysoka jakość oferowanych produktów zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie, oraz najwyższą dokładność potwierdzoną certyfikatami.

Kompleksowa obsługa

Łódzka firma chętnie podejmuje stałą współpracę, a dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy zapewnia kompleksową obsługę różnego rodzaju laboratoriów. Przez lata obecności na rynku zebrała grono zadowolonych klientów oraz partnerów, z których zaopatruje do dziś. Pracownicy firmy chętnie pomagają wybrać najlepsze rozwiązania i służą swoją wiedzą w każdej wątpliwej kwestii. Dzięki takiej postawie przez lata pracy firma zebrała grono zadowolonych klientów, którzy cenią nie tylko jakość usług ale również miłe warunki współpracy.

Opracowanie:
Łódź, Limanowskiego 129
tel. 42 651 63 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz