Materiał Partnera

Dwa pomysły na niezwykły weekend w gronie przyjaciół

Dwa pomysły na niezwykły weekend w gronie przyjaciół

Szukasz pomysłu na weekend pełen wrażeń? Nie chcesz marnować wolnego czasu przed telewizorem? Marzy Ci się niezwykła wycieczka i zwiedzanie nowych terenów? Niezależnie od tego, czy jesteś studentem szukającym ciekawych możliwości na spędzenie wolnego czasu, czy osobą pracującą, która potrzebuje wytchnienia od codziennych obowiązków, mamy dla Ciebie propozycje, dzięki którym spędzisz wyjątkowy weekend! Poznaj dwa pomysły na kilka emocjonujących dni spędzonych w gronie przyjaciół!

1.      Wycieczka rowerowa za miasto

Wyciągnij rower z piwnicy lub wypożycz od znajomego i razem z przyjaciółmi wyruszcie na rowerową wycieczkę, by eksplorować pobliskie lasy i nieznane Wam tereny. Duża dawka ruchu i kontakt z przyrodą pozytywnie wpłyną na Wasze samopoczucie i sprawią, że odpoczniecie od pracy lub nauki. Pamiętajcie, żeby do plecaków spakować przekąski, napoje i koc – dzięki temu swoją wyprawę będziecie mogli zwieńczyć piknikiem w pięknych okolicznościach przyrody.

2.      Wycieczka krajoznawcza

Jeżeli macie do dyspozycji kilka dni wolnych, wybierzcie się na wycieczkę w nieznane Wam rejony kraju. Warto wybrać miejsce, które zapewni Wam spokój, ciszę i kontakt z naturą, a równocześnie będzie położone blisko zabytkowego i pięknego miasta, które będziecie mieli szansę zwiedzić. Wyjątkowo urokliwym, a wciąż mało popularnym miastem jest Gniezno, czyli pierwsza stolica Polski. Jeżeli uwielbiacie stare mury, klimatyczne uliczki i kamienice z historią, to miejsce na pewno Was urzeknie! Gdzie znajdziecie nocleg? Jeżeli zależy Wam na atrakcyjnych cenach i pięknej lokalizacji wybierzcie hotel, który znajduje się nieopodal Gniezna. Uznaniem i renomą cieszy się Gościniec w Dolinie w Jankowie Dolnym, który znajduje się w zabytkowym budynku. Do dyspozycji gości jest także restauracja, której potrawy zachwycą miłośników regionalnej kuchni. Gościniec w Dolinie ma niezwykłą lokalizację – oprócz bliskości Gniezna oferuje podróżującym wiele innych atrakcji. Hotel znajduje się nieopodal jeziora z kąpieliskiem strzeżonym, ruin wiatraka holenderskiego
i otoczony jest pięknymi lasami. W takim miejscu z pewnością można odpocząć i nabrać chęci do działania.

Podróże kształcą – zarówno te krótkie, jednodniowe, jak i dłuższe, związane ze zwiedzaniem nowych terenów i zakątków kraju. Dlatego, jeśli masz do dyspozycji trochę wolnego czasu, dobrze go zaplanuj. Jednodniowa wycieczka rowerowa pozwoli Ci odpocząć od codziennej rutyny, a wyprawa do hotelu położonego wśród lasów i nieopodal pięknego, starego miasta zapewni Ci dużo emocji. Wybierz wyjątkowy hotel z restauracją i rozkoszuj się bliskością natury i pysznym jedzeniem.


Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz