Materiał Partnera

Druk wodny – nowoczesne rozwiązanie w zakresie zmiany wyglądu pojazdu

Druk wodny – nowoczesne rozwiązanie w zakresie zmiany wyglądu pojazdu
Karoseria samochodu czy motocykla pokrywana jest przez producenta specjalnymi farbami. Niekiedy jednak konkretna eksploatacja pojazdu lub zmiana upodobań jego użytkownika skutkuje zmianą wyglądu zewnętrznego auta bądź jednośladu. W takiej sytuacji nie trzeba jednak decydować się na niezwykle kosztowne i czasochłonne ponowne malowanie elementów blacharskich. Z pomocą przychodzi nowoczesna metoda druku wodnego – czym się wyróżnia?

Wytrzymała metoda

Wielu zwolenników zmiany wyglądu pojazdu za pomocą specjalnego hydrodruku obawia się przede wszystkim jego wytrzymałości. Okazuje się jednak, że takie rozwiązanie jest solidne i gwarantuje m.in. wysoką odporność na trudne warunki atmosferyczne. Profesjonalnie nałożony druk wodny na karoserię samochodu czy motocykla z powodzeniem będzie zatem służyć użytkownikowi przez długi czas i zapewni estetykę na właściwym poziomie. Co ciekawe, za pomocą hydrodruku można z powodzeniem zmieniać wiele elementów karoserii.

Dzięki temu bez problemów dopasowywane są do oczekiwań klientów konkretne fragmenty auta lub jednośladu, co umożliwia jedynie delikatną zmianę ich wyglądu. Druk wodny może być jednak wykorzystany do całkowitego pokrycia karoserii. Niezbędne jest jednak zlecenie tego typu usługi specjalistycznej firmie, którą bez wątpienia jest Hydrografika HYDRO-IG – fachowcy wykonują hydrodruk, który jest znacznie trwalszy niż konwencjonalne naklejki. Czym jeszcze charakteryzuje się takie rozwiązanie?

Nie tylko karoseria

Zastosowanie druku wodnego w celu zmiany wyglądu pojazdu wiąże się przeważnie z nałożeniem interesujących elementów graficznych na karoserię. Rozbudowana oferta usług renomowanych firm realizujących hydrodruk nie ogranicza się jednak wyłącznie do nakładania wzorów czy napisów na motocyklach i samochodach. Z powodzeniem można bowiem druk wodny nanieść na powierzchnię akcesoriów związanych z motoryzacją. Ciekawym rozwiązaniem jest personalizacja w ten sposób np. kasku motocyklowego.

Indywidualny styl nadawany pojazdom oraz związanym z nim przedmiotom pozwala uczynić je wyjątkowymi. Warto zdecydować się w tym zakresie na usługę zarówno przystępną cenowo, jak i w pełni bezpieczną m.in. dla karoserii samochodowej. Hydrodruk to bowiem metoda, która nie powoduje uszkodzeń lakieru, a jej usunięcie nie stanowi większego problemu i daje możliwość powrotu do pierwotnego wyglądu jednośladu czy samochodu. To zatem doskonały sposób na stworzenie z pojazdu mobilnego nośnika reklamy – materiały promocyjne w formie atrakcyjnej grafiki na karoserii z pewnością przyciągną uwagę przechodniów oraz innych kierowców.

Opracowanie:
Ozorków, Świerkowa 5
tel. 785 015 485
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz