Materiał Partnera

Druk cyfrowy- najlepsze i najszybsze rozwiązanie!

Druk cyfrowy- najlepsze i najszybsze rozwiązanie!

Dzisiaj druk cyfrowy stosuje się wszędzie tam, gdzie nie zależy nam na dużych nakładach, ale zależy nam na czasie i wciąż oczekujemy dobrej jakości. Jest to bardzo wygodna metoda drukowania materiałów, ponieważ pozwala na szybką personalizację wydruku bez konieczności zwiększania nakładu pracy przy przygotowaniu projektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wydruki cyfrowe stały się dziś bardzo ciekawym uzupełnieniem tradycyjnych technik druku. Stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którym zależy na czasie i nie potrzebują dużych ilości materiałów drukowanych. Technika ta polega na bezpośrednim druku projektu z pamięci komputera na wybrane podłoże. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Printshop a na pewno znajdą tu Państwo coś dla siebie!

Tradycyjny czy cyfrowy wydruk?

Jeśli macie Państwo wątpliwości, która metoda druku będzie najlepsza dla Państwa zapraszamy do kontaktu z pracownikami- postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Największą zaletą druku cyfrowego jest realizacja projektu „od ręki”, ponieważ faza przygotowania pliku do projektu jest bardzo krótka. W momencie konsultacji dokonujemy poprawek i gotowy projekt można drukować niemal od razu. Jakość otrzymywanych wydruków jest zbliżona do jakości wydruków tradycyjnych. Jednak brak konieczności przygotowywania formy drukowej obniża koszty realizacji projektu. Szczególnie, jeśli chodzi o małe lub bardzo małe nakłady wydruku. Nie ma przestojów między zleceniami, więc nie odeślemy nikogo z długim terminem oczekiwania na gotowy produkt! 

Co wydrukujesz u nas?

Jeśli potrzebujesz 50 a nie 1000 wizytówek, to jesteś w dobrym miejscu! Przygotujemy dla Ciebie wydruk czarno-biały oraz kolorowy. Pokaż nam swój projekt a doradzimy w zakresie wykorzystanych barw, podłoża oraz rozmiaru gotowego produktu. Drukujemy między innymi:

 • Papier firmowy;
 • Naklejki (pojedyncze lub na arkuszach do pocięcia);
 • Ulotki (także składane);
 • Plakaty (w różnych rozmiarach);
 • Pocztówki i kartki z życzeniami (personalizowane);
 • Teczki (materiały promocyjne);
 • Torby (np. z logo klienta);
 • Koperty (standardowe rozmiary, koperty na CD);
 • Zaproszenia (personalizacja);
 • Wizytówki (tradycyjne, tłoczone);
 • Druk wielkoformatowy.

W przypadku zapotrzebowania na inne produkty zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Personalizacja zaproszenia czy pocztówki umożliwiona przez druk cyfrowy pozwoli zrobić dobre wrażenie na klientach. Wszystkie projekty w Printshop przygotowywane są z troską o szczegóły i wysoką jakość wykonania, aby klienci opuścili naszą pracownię zadowoleni. Przekonaj się sam!

Opracowanie:
Szczecin, al. Papieża Jana Pawła II 7,8 lok. U2B
tel. 91 423 91 98
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz