Materiał Partnera

Donica typu Cubus Premium – idealne rozwiązanie dla nowoczesnego ogrodu?

Donica typu Cubus Premium – idealne rozwiązanie dla nowoczesnego ogrodu?

Decydując się na nowoczesną bryłę samego budynku, właściciele domu jednorodzinnego muszą zadbać o to, aby estetyka ogrodu również wpisywała się w wyznaczniki architektury modernistycznej. Jako że trudno jest to zrobić za pomocą samej roślinności, to wiele osób stawia przede wszystkim na odpowiednio dobrane dodatki – w szczególności donice. Absolutnym hitem ostatnich miesięcy są produkty z linii Cubus Premium. Co warto o nich wiedzieć?

Co wyróżnia donice tego typu?

Donice Cubus Premium przyciągają uwagę już samym swoim wyglądem. Ich przemyślany projekt oparty na latach doświadczeń oraz umiejętności wyciągania wniosków z sugestii klientów sprawia, że mamy tutaj do czynienia z produktem, który daleko w tyle pozostawia asortyment konkurencji. Donice utrzymane są w minimalistycznym stylu, a wyraźnie zarysowane krawędzie doskonale podkreślają geometryczną formę.

Sześcienna kostka została wykonana z najnowocześniejszych kompozytów włókna szklanego, dzięki czemu jest nie tylko niezwykle wytrzymała, ale przede wszystkim lekka. Dodatkową warstwę ochronną przed oddziaływaniem najtrudniejszych warunków atmosferycznych stanowi tutaj aż 2 mm okładzina zewnętrzna z żelkotu, czyli materiału stosowanego m.in. do zabezpieczenia stali okrętowej. Roślinność ochraniają także grube ścianki donicy, w których wnętrzu wykorzystano najpopularniejszy materiał izolacyjny - styropian.

Dzięki tak rzetelnemu podejściu do produkcji, donice Cubus Premium są całkowicie niepodatne na wpływ promieniowania UV, niskich temperatur oraz wilgoci. Klienci nie muszą przejmować się także tym, że do uszkodzenia donicy dojdzie wskutek kontaktu ze stosowanymi w ogrodzie środkami chemicznymi. Jest to zatem rozwiązanie, które udowadnia, że da się połączyć nienaganną estetykę z praktycznym wymiarem użytkowania. Co jeszcze warto wiedzieć?

Specyfikacja techniczna

Aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających klientów, donice dostępne są w wielu rozmiarach – od 40x40x40, poprzez 50x50x50, 60x60x60, aż do 80x80x80 centymetrów. Tak szeroki wybór bardzo ułatwia dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb oraz sprawia, że będzie się on doskonale komponował z dosłownie każdym nowoczesnym ogrodem. Na wyjątkową uwagę zasługuje również ciekawa propozycja dotycząca kolorystki.

Donice Cubus Premium można zamówić m.in. w czerni, bieli, antracycie, kwarcowej szarości oraz rubinowej czerwieni. Na indywidualne zamówienie wykonuje się również wszystkie kolory z palety RAL. Jak podkreśla licencjonowany dystrybutor z firmy Interim Consulting, ze względów praktycznych donice wyposażane są w regulowane nóżki poziomujące lub opcjonalnie w kółka. Jest to zatem doskonała propozycja dla klientów, którym w pierwszej kolejności zależy na tym, aby ich ogród dosłownie zachwycał wszystkich odwiedzających gości. Donice Cubus chętnie wykorzystywane są m.in. przez hotele oraz ośrodki wypoczynkowe. Produkty tego typu objęte są 10-letnią gwarancją producenta!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz