Materiał Partnera

Domowy obiad bez gotowania? To możliwe!

Domowy obiad bez gotowania? To możliwe!

Smaki, do których jesteśmy przyzwyczajeni i które znamy od dziecka, odbieramy jako najlepsze. Domowy posiłek odpręża, relaksuje i wpływa na lepsze samopoczucie. Nic zatem dziwnego, że często masz ochotę na obiad, jaki przygotowywała mama. Co jednak zrobić, jeżeli nie masz czasu na gotowanie lub nie grzeszysz zdolnościami kulturalnymi, a łakniesz domowych smaków? Są na to sposoby.

Domowe smaki ze sklepu

Polskie domowe smaki to wiele potraw, które wymagają zarówno wprawy w przygotowywaniu, jak i czasu. W pół godziny fizycznie wręcz nie da się przygotować bigosu, prawdziwego barszczu, pierogów czy placków ziemniaczanych. W dodatku przyrządzanie tych dań dla jednej lub dwóch osób zwykle mija się z celem. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje wiele dróg na skróty.

W poszukiwaniu tradycyjnych smaków można wybrać się np. do osiedlowego sklepu. Coraz większa liczba punktów ma w ofercie dobrej jakości wyroby garmażeryjne, które pomogą Ci zaspokoić ochotę na domowe obiady. Krokiety, łazanki, pierogi czy naleśniki kupione w sklepie można szybko odgrzać, w dodatku nie są do tego potrzebne wyszukane umiejętności kulinarne. Rzadko zdarza się, by te potrawy dokładnie odzwierciedlały znany z dzieciństwa smak, jednak są świetnym kołem ratunkowym, gdy nie ma innego wyjścia.

Tani domowy bar

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości i zgodnym ze wspomnieniami z dzieciństwa smaku, zapewne nie zadowoli Cię sklepowa oferta garmażeryjna. W takim przypadku warto poszukać baru, który oferuje domowe dania. W ostatnich czasach pojawia się ich coraz więcej, a często są zlokalizowane w pobliżu dużych skupisk biurowców lub osiedli mieszkaniowych, co gwarantuje ich dobrą dostępność z pracy lub z domu. Jednym z takich miejsc jest prowadzony przez firmę Dangerous Storm Marcin Pierzchała bar „Na żółto i na niebiesko” na Osiedlu Teatralnym w Krakowie. Menu obejmuje wszystkie znane i lubiane przez Polaków potrawy: zarówno dania mączne oraz placki ziemniaczane, jak i zupy oraz mięsa. Dopełnieniem są świeże surówki i inne dodatki. Szeroki wybór potraw sprawia, że w barze można jeść nawet codziennie. Wielkim atutem jest też usługa dostawy, dzięki której Twoje ulubione dania mogą zostać dostarczone prosto do domu.

Atutem domowych barów jest jakość i świeżość dań, które są przygotowywane zgodnie z tradycyjną recepturą. Taki obiad nie jest też drogi, dzięki czemu jest to wydatek na każdą kieszeń. Korzystając z ich usług, możesz cieszyć się domowym smakiem bez potrzeby gotowania i zmywania, a więc bardzo wygodnie. To idealny wybór dla zapracowanych.

Opracowanie:
Kraków, Augustiańska 19 lok. 7
tel. 732 324 213
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz