Materiał Partnera

Dom, w którym się zakochasz. Nie buduj, kup gotowy

Dom, w którym się zakochasz. Nie buduj, kup gotowy

Budowa domu to kosztowny i długotrwały proces. A co, jeśli chcemy mieć swoje gniazdko na już? W takim przypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno gotowego domu. Możemy w ten sposób znaleźć miejsce, w którym zakochamy się od pierwszego wejrzenia.

Wyjątkowy klimat

Jeśli chcemy, żeby w naszym domu panował wyjątkowy klimat, wcale nie musimy budować od podstaw. Wręcz przeciwnie. To, co nadaje miejscu charakteru, to często gromadzone w nim przez lata wspomnienia. W nowiutkich, świeżo zbudowanych domach z katalogu próżno szukać duszy. Znajdziemy ją natomiast w starej willi, drewnianym domku pod lasem albo w mieszkaniu w zabytkowej kamienicy. Jeśli więc chcemy mieszkać w niezwykłym miejscu, nie musimy go tworzyć od fundamentów – wystarczy, że je znajdziemy.

Urządzisz jak chcesz

Wiele osób ma opory przed kupieniem gotowego domu, bo obawia się, że nie będzie mogła zaaranżować go „po swojemu”. Pamiętajmy jednak, że zawsze coś nas ogranicza – w przypadku domu budowanego od podstaw również nie mamy całkowicie wolnej ręki – musimy postępować zgodnie z projektem architektonicznym. Przy dobrym pomyśle, odrobinie kreatywności i umiejętności dekoratorskich, nawet w starym budynku wyczarujemy wnętrze, które doskonale będzie oddawać nasz charakter. Łącząc wiekowe mury z nowoczesnym designem możemy osiągnąć niesamowity, niebanalny efekt, o który trudno w nowych domach.

Mieszkaj od jutra!

Kupno gotowego domu często jest droższe niż budowa od postaw. Ale to zakup gotowego budynku daje nam pewność, że nagle nie pojawią się niespodzianki w postaci błędów konstrukcyjnych czy budowlanych fuszerek. To idealne rozwiązanie dla niecierpliwych – jeśli zależy nam na czasie, nie możemy czekać aż powstanie cały dom. Lepiej wybrać coś gotowego. Najlepiej sprawdzą się domy gotowe do zamieszkania. Remont, który nada wnętrzu naszego charakteru, zawsze możemy odłożyć na później. Domu naszych marzeń najlepiej szukać przez dobrą agencję nieruchomości. Pozwoli nam to oszczędzić sporo czasu. Kurort. Agencja nieruchomości. T. Brzdęk, oferuje wiele ciekawych nieruchomości. Wystarczy, że przedstawimy agentowi nasze potrzeby – jak duże ma być nasze lokum? Czy szukamy czegoś w centrum czy w cichym, spokojnym miejscu otoczonym przez naturę? Ile pieniędzy chcemy wydać? I czy zależy nam na jakimś konkretnym stylu architektonicznym? Agent nieruchomości przeprowadzi z nami szczegółową rozmowę i na jej podstawie zacznie poszukiwania idealnego gniazdka. W ten sposób szybko i bez trudu znajdziemy wymarzony dom.

Oceń artykuł (1)
1.0
Komentarze
Dodaj komentarz