Materiał Partnera

Dobro klienta zawsze na pierwszym miejscu – biuro rachunkowe Omnibus w Szczecinie

Dobro klienta zawsze na pierwszym miejscu – biuro rachunkowe Omnibus w Szczecinie

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ma swoją siedzibę w Szczecinie. W branży usług księgowych działa od 1993 roku, więc może pochwalić się dużym doświadczeniem. Firma oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową, a także doradztwo podatkowe i ekonomiczne. Warto powierzyć sprawy finansowe swojego biznesu w ręce profesjonalistów. Usługi biura Omnibus objęte są gwarancją bezpieczeństwa oraz ubezpieczeniem OC.

Kilka słów o ofercie biura rachunkowego Omnibus

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina ma bardzo szeroką ofertę usług. Firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym z zakresu podatku dochodowego, VAT oraz od spadków i darowizn. W tym zakresie udziela różnego rodzaju porad, wyjaśnień i wydaje opinie. Zajmuje się profesjonalnym sporządzaniem zeznań i deklaracji podatkowych oraz w imieniu klientów pisze wnioski o indywidualne interpretacje podatkowe. W ramach świadczonych usług, kancelaria reprezentuje klientów podczas kontroli z urzędu skarbowego.

Biuro rachunkowe Omnibus zapewnia również kompleksową obsługę kadrowo-płacową, przestrzegając aktualnych przepisów prawa pracy. Firma zajmuje się prowadzeniem pełnej dokumentacji pracowniczej oraz naliczaniem składek ZUS. Z jej strony możemy także liczyć na fachowe doradztwo z zakresu prawa pracy.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z pomocy firmy Omnibus w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, czy ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia. Kancelaria oferuje również profesjonalne doradztwo ekonomiczne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. pomaga w zakładaniu i likwidowaniu działalności, opracowywaniu sprawozdań finansowych czy statystycznych oraz wypełnianiu wniosków kredytowych.

Zdalne usługi księgowe – w trosce o wygodę i zadowolenie klientów

W trosce o wygodę i zadowolenie klientów, biuro rachunkowe Omnibus wprowadziło możliwość zdalnej współpracy. Zdalna obsługa księgowa jest możliwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy RDS firmy Microsoft, opartej na zintegrowanym systemie informatycznym ERTA.

Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność w mniejszych miejscowościach bądź za granicą, dla których regularne dojeżdżanie z dokumentami do biura księgowego mogłoby być kłopotliwe.

Opracowanie:
Szczecin, marsz. Józefa Piłsudskiego 37 lok. 4a
tel. 91 484 05 17
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz