Materiał Partnera

Dobra polisa na życie – z czego powinna się składać i jak podpisać korzystną umowę?

Dobra polisa na życie – z czego powinna się składać i jak podpisać korzystną umowę?

Według danych statystycznych Polacy coraz chętniej korzystają z polis na życie w wersjach rozszerzonych. Wiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, że dzisiaj szerokie oferty ubezpieczeń, nie muszą wiązać się wcale w wysokimi składami miesięcznymi. Najlepsze umowy można bowiem podpisać, korzystając z pomocy ekspertów, którymi są agenci ubezpieczeniowi. To oni pozwolą skroić daną polisę na życie, do naszych indywidualnych potrzeb.

Co powinna zawierać dobra polisa na życie?

Polisa na życie to nie tylko umowa, która pozwala uzyskać pieniądze ubezpieczonej osobie, w przypadku większego, lub mniejszego uszczerbku na zdrowiu, czy też jego rodzinie w przypadku śmierci. Wielokrotnie dzisiaj można uzyskać rozszerzone pakiety ubezpieczeniowe, które będą zawierały: dodatkową opiekę medyczną u lekarzy specjalistów, pomoc firm specjalistycznych przy awariach w domu (darmowe usług hydrauliczne itp.), wypłacane środki przy chorobach przewlekłych i ciężkich schorzeniach (np. nowotwory), zabezpieczenia finansowe w przypadku konieczności stałego korzystania z pomocy medycznej, czy w przypadku np. utraty pracy. Polisy na życie, które można uznać za dobre, są zatem przygotowane w takich sposób, aby gwarantować płynność ekonomiczną ubezpieczonego, w różnych nagłych sytuacjach w życiu. Wbrew pozorom to właśnie dobre ubezpieczenia pozwalają czasem, na szybkie zapominanie o kryzysach, nie pozwalając przy tym na popadnięcie w tarapaty finansowe.Jak podpisać korzystną umowę ubezpieczenia na życie?

Dzisiaj najlepsze umowy ubezpieczenia na życie, uzyskują klienci agencji ubezpieczeniowych. To oni bowiem są w stanie przeprowadzić odpowiednie wywiady i analizy ekonomiczne, w celu określenia potrzeb danej osoby. Ich rolą jest również negocjowanie warunków umów z danymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Według różnych badań skuteczności pracy agentów wynika, że ich klienci, często uzyskują nawet o kilkadziesiąt procent korzystniejsze finansowo polisy, niż ci, którzy działali na własną rękę, korzystając z gotowych ofert ubezpieczycieli! Warto zatem podejmować współpracę z takimi ekspertami o wieloletnim doświadczeniu, jak z Firmą Ubezpieczeniową Bernadetta Komsa, szczególnie kooperującą z rzetelną i kochaną przez Polaków AVIVĄ! To właśnie to towarzystwo ubezpieczeniowe, otwarte jest na elastyczną obsługę zainteresowanych osób indywidualnych, a także biznesowych, tworząc razem z nimi, oraz pośrednikami, preferencyjne warunki umowy. Dowodem jest zaś olbrzymie zainteresowaniem ofertą OC i AC, właśnie od marki AVIVA. 

Opracowanie:
Jeżowe 520
tel. 500 376 729
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz