Artykuł sponsorowany

Dmuchańce firmy Kontrans - rozrywka na każdy rodzaj imprezy

Dmuchańce firmy Kontrans - rozrywka na każdy rodzaj imprezy

Wielokrotnie na wszelkiego rodzaju festynach rodzinnych, koncertach na świeżym powietrzu, imprezach typu „otwarcie lata”, dostrzec można urządzenia pneumatyczne, potocznie zwane dmuchańcami. Bez względu na okazję, dzieci wręcz pchają się na wszelkiego rodzaju dmuchane zjeżdżalnie, zamki itp. Bez wątpienia jest to podstawowy element każdej osiedlowej imprezy. Oferuje je firma Kontrans z Podzamcza. Sprawdź!

Czym są dmuchańce?

Dmuchańce są to wszelkiego rodzaju urządzenia pneumatyczne, służące do zabawy dla dzieci. Mówiąc prostszym językiem, są to różnego rodzaju zamki, zjeżdżalnie, domki itd. napełniane powietrzem. Wynajem takiej atrakcji jest doskonałym pomysłem na urodziny dziecka. Rodzajów i typów dmuchańców jest pewnie około miliona, więc znalezienie odpowiedniego, odpowiadającego rodzicowi i dziecku, nie powinno sprawić większego problemu, a z pewnością tego typu niespodzianka sprawi wiele radości zarówno ewentualnemu jubilatowi, jak i jego młodym gościom. Biorąc pod uwagę fakt, jak rzadko taka atrakcja wita na imprezach urodzinowych, można się domyślić, jak dużą niespodzianką ona będzie. O popularności tego typu zabaw wśród dzieci świadczyć może liczba małych obywateli, korzystających z nich, na wszelkiego rodzaju festynach i imprezach firmowych.

Imprezy firmowe i miejskie

Chcąc wypromować daną markę, firmę, miasto, czy miejscowość, dobrym krokiem jest organizacja festynów, czy koncertów. Skorzystać z nich z pewnością będą chciały osoby w każdym wieku. Jest to doskonała okazja, aby spotkać się z rodziną, spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, przy dobrej muzyce i zabawie. W trakcie, gdy dzieci będą się dobrze bawić na wyżej wymienionych dmuchańcach, starsi, mając chwilę spokoju, będą mogli w pełni cieszyć się na przykład koncertami, nie przejmując się o bezpieczeństwo dzieci.

Wybierając firmę, która wynajmie maszyny pneumatyczne, należy pamiętać o kilku rzeczach. W pierwszej kolejności jest to bezpieczeństwo. Nie może być to przypadkowo wybrane przedsiębiorstwo. Profesjonalna firma, taka jak Kontrans, powinna w przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Zapewnia ona profesjonalną obsługę. Kieruje się rzetelnością oraz zachowaniem wysokich standardów, zarówno w zakresie obsługi, jak i bezpieczeństwa zabawy. Bezpieczeństwo najważniejsze. Powyższa firma posiada ubezpieczenie, a urządzenia wszystkie atesty, regularnie przeprowadzane są też dozory techniczne. Prócz dmuchańców, w ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można także tory przeszkód, trampoliny, suche baseny z piłeczkami, kule wodne z basenem itd.

Co oferuje firma Kontrans?

Kontrans to firma z Podzamcza, która oferuje wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce i zjeżdżalnie dmuchane. Firma zajmuje się wynajmem dmuchańców na imprezy dla dzieci, wypożyczaniem dmuchańców na urodzinki oraz organizacją imprez okolicznościowych. Dodatkowo Kontrans oferuje transport samochodowy oraz usługi transportowe podczas organizacji eventów i imprez. Dzięki temu rodzice mają możliwość zapewnienia swoim pociechom niezapomnianych wrażeń i zabawy na dmuchanych zamkach do skakania podczas festynów rodzinnych czy uroczystości.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz