Materiał Partnera

Dlaczego warto zdecydować się na etykiety drukowane w technologii cyfrowej?

Dlaczego warto zdecydować się na etykiety drukowane w technologii cyfrowej?

Druk cyfrowy etykiet okazuje się być idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na wysokiej ich jakości przy jednoczesnym niskim ich nakładzie. Jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz stworzyć niepowtarzalną etykietę, która przyciągnie wzrok kupujących, to druk w technologii cyfrowej powinien Cię zainteresować. Na pewno uda Ci się dzięki niemu stworzyć interesujący Cię projekt, bowiem technologia ta daje wiele nowoczesnych możliwości. Dowiedz się więcej.

Możliwość stworzenia projektu od podstaw

Stworzenie projektu etykiety od podstaw przez grafików pracujących w drukarni cyfrowej to jedna z opcji znajdującej się w ofercie dobrej firmy tego typu. Jeśli pomysł masz dopiero w głowie, to dobry specjalista w dziedzinie grafiki z pomocą Twoich sugestii i na podstawie Twoich wytycznych wcieli projekt w życie lub też na twoje życzenie pomoże Tobie w stworzeniu go - wspólnie.

Profesjonalny sprzęt i oszczędność czasu oraz pieniędzy

Drukarnia cyfrowa Poli – Plus dysponuje specjalistycznym sprzętem w systemie INKJET.UV, który zapewnia bardzo wysoką jakość przy jednoczesnej szybkiej realizacji zleceń, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu, a także pieniędzy, bowiem ta technologia umożliwia eliminacje kosztownych form drukowych. A to dzięki temu, iż możliwe jest przed wydrukiem wykonanie drobnych poprawek w PDFie, z którego to formatu pliku bezpośrednio drukowana jest etykieta.

Dodatkowe możliwości

Druk cyfrowy umożliwia zaoferowanie nabywcom nowych możliwości, bowiem daje on możliwość wydruku danych zmiennych oraz personalizacji, czyli w praktyce – stworzenie etykiet z imionami, dedykacjami itp. Z tego tytułu druk cyfrowy to także sposób na podarowanie wyjątkowego prezentu ukochanej osobie na szczególna okazję.

Ponadto, Poli – Plus wykonuje wydruki na wszelkich materiałach samoprzylepnych. Najczęstszym surowcem jest papier półbłyszczący, ale także folia polipropylenowa biała oraz transparentna, a także papiery termiczne, ozdobne, barwione i metalizowane. Także materiały i kleje dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Darmowy próbny wydruk

Drukarnia Poli – Plus ma w swojej ofercie tak zwany proof przed drukiem całego nakładu. Jest to próbny druk wydrukowany na maszynie, używając takiego samego materiału, na którym będą wydrukowane zamówione wzory etykiet. Dzięki temu rozwiązaniu klient może nakleić etykietę na produkt i sprawdzić oraz ocenić efekt końcowy. Szybkość realizacji ostatecznego zamówienia (od momentu akceptacji proof) to trzy do czterech dni. Minimalna ilość dla każdej wersji projektu graficznego to sto etykiet, jednak w jednym nakładzie może znaleźć się kilka różnych wzorów.

Opracowanie:
Gdańsk, Grzegorza z Sanoka 4
tel. 607 330 552
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz