Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zastosować w domu rolety typu dzień i noc?

Dlaczego warto zastosować w domu rolety typu dzień i noc?

W większości domów oraz mieszkań, a także w biurach, możemy spotkać różnego rodzaju systemy osłony okien. Są nimi żaluzje wewnętrzne lub zewnętrzne, żaluzje fasadowe, moskitiery, plisy, czy też po prosty zasłony. W ostatnich latach w Polsce, olbrzymią popularność zyskały zaś rolety typu dzień i noc. To one gwarantują niepowtarzalną funkcjonalność oraz uniwersalną estetykę.

Regulacja jasności w pomieszczeniach

Rolety dzień i noc swoją olbrzymią popularność zyskały głównie dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji. Składają się one bowiem z wysokiej klasy materiału, który stworzony jest z naprzemiennych pasów prześwitujących lub zaciemniających. Takie praktyczne rozwiązanie pozwala na dowolne regulowanie jasności w pomieszczeniach, czego niestety nie gwarantują nam zwykłe wewnętrzne rolety. Te w typie dzień i noc, łączą zatem estetykę pięknych płóciennych „tafli” z funkcjonalnością nawet drewnianych, czy aluminiowych żaluzji.

Wyjątkowa estetyka

Jeśli chodzi o estetykę rolet typu dzień i noc, warto wiedzieć, że są one bardzo uniwersalne. Oznacza to, że można je z powodzeniem aranżować w przestrzeniach wykonanych w różnych stylach, od klasycznego począwszy, przez skandynawski, po nawet modernistyczny oraz awangardowy. Tu należy wiedzieć, że producenci rolet dzień i noc, prześcigają się dzisiaj w niepowtarzalnym wzornictwie. Podstawowe konstrukcje wykonane są z naprzemiennych pasów, gdzie ten zaciemniający najczęściej ma barwę szarą lub też kremową. Dzisiaj jednak można spotkać się z motywami kwiatowymi, intensywnymi barwami, czy paskami przeziernymi o różnych szerokościach.

Atrakcyjna cena

Rolety typu dzień i noc wyróżniają się także atrakcyjną ceną, również z montażem. Duże zapotrzebowanie na tego typu wyroby powoduje, że w ostatnich miesiącach znacznie one staniały. Warto zatem zainwestować w nie, rezygnując ze standardowych żaluzji, czy też rolet wewnętrznych. Jeśli zaś stawiamy na pełen komfort użytkowy i rozwiązania zautomatyzowane podłączone do systemu SmartDOM, powinniśmy wiedzieć, że rolety dzień i noc, są łatwe w tanim przystosowaniu. To między innymi efekt zastosowania wysokiej jakości kaset przestrzennych lub też płaskich.

Dowiedz się więcej: Jak wybrać rolety?

Dowolne „projektowanie”

Najlepsi producenci oraz dystrybutorzy rolet dzień i noc, pozwalają swoim klientom na niemalże dowolne projektowanie swoich konstrukcji, zarówno pod kątem estetycznym, jak i też tym dotyczącym wymiarów. Taką obsługę oferuje firma PPHU GRABEK, która w sprzedaży posiada również wyjątkowe moskitiery, rolety mini, czy też rolety fasadowe. To właśnie z takimi dystrybutorami współpracują inwestorzy prywatni, biznesowi, czy też publiczni. Warto bowiem wiedzieć, że rolety dzień i noc można spotkać nawet w restauracjach, hotelach, szpitalach, szkołach, czy urzędach!

 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz