Materiał Partnera

Dlaczego warto zapisać dziecko do żłobka anglojęzycznego?

Dlaczego warto zapisać dziecko do żłobka anglojęzycznego?

Biorąc pod uwagę poziom globalizacji, biegła znajomość języka angielskiego jest dziś niezbędna. Dlatego warto zapisać malucha do żłobka anglojęzycznego. Nauka języków obcych w tym wieku jest niezwykle skuteczna. Maluchy uczą się szybko języka poprzez osłuchanie. Wczesna edukacja lingwistyczna może zagwarantować w przyszłości dobrą i interesującą pracą.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając żłobek anglojęzyczny?

Wybierając żłobek anglojęzyczny, zwróć uwagę na kilka zasadniczych kwestii. Zobacz, czy na korytarzach i salach znajdują się napisy po angielsku. Sprawdź, czy obcojęzyczne pomoce dydaktyczne i zabawki są łatwo dostępne dla wszystkich maluchów? Czy w salach znajduje się dużo gier i książek? Jeśli tylko będziesz miał taką okazję, koniecznie porozmawiaj z dyrektorem, wychowawcą i lektorem o zasady pracy żłobka, podstawę programową i kwalifikacje. Zobacz, czy żłobek proponuje jeszcze jakieś inne ciekawe zajęcia dodatkowe. Bardzo popularna jest rytmika, plastyka i zajęcia korekcyjna. Jeśli mieszkasz w Lublinie, zapoznaj się z ofertą żłobka Katarzyna Krzymowska Zig Zag. Jako jedyny żłobek w Lublinie proponuje naukę języka angielskiego poprzez konwersację z dziećmi. Ofertę zajęć podstawowych i dodatkowych żłobków możemy znaleźć na stronie internetowej. Zapytaj, czy żłobek współpracuje z logopedą i psychologiem dziecięcym.

Nauka języka angielskiego poprzez zabawę

W żłobku maluchy uczą się języka obcego poprzez zabawę. Na zajęciach niezwykle popularne są zabawki, bajki, komiksy, rysunki i komiksy. Dzieci uczą się śpiewać po angielsku.  Biorąc udział w różnych grach i zabawach, podczas których przyswajają nowe zwroty. Profesjonalny lektor ma świetny kontakt z maluchami. Rozmawia z nimi na różne tematy. Zwraca uwagę na to, aby zajęcia były ciekawe, zaskakujące i emocjonujące. Dba o to, aby były zróżnicowane. Dlatego dzieciaki chętnie uczą się języka angielskiego.

Dlaczego warto zapisać dziecko do żłobka anglojęzycznego?

Zapisując dziecko do żłobka anglojęzycznego, może ułatwić mu przyszłą karierę zawodową. Otwierasz przed nim mnóstwo możliwości. W przyszłości lepiej poradzi sobie w szkole, studiach i pracy. Pamiętaj, że maluchy zdecydowanie lepiej radzą sobie z przyswojeniem obcych dźwięków i słów. Aparat mowy u dzieci jest niesamowicie elastyczny. Dlatego naturalnie i łatwo opanowują angielski akcent i wymowę. Nie muszą przełamywać bariery językowej, z którą boryka się wielu dorosłych uczęszczających na kurs języka angielskiego. Dlatego w przyszłości będą bez problemu mówić po angielsku.

Opracowanie:
Lublin, Nałęczowska 18
tel. 730 356 204
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz