Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola Wesołe Przedszkolaki?

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola Wesołe Przedszkolaki?

Wesołe Przedszkolaki to przedszkole prywatne, które mieści się w Rzeszowie. Placówka czynna jest przez cały rok i przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Maluchy uczą się tam niezależności, pewności siebie i pozytywnego spojrzenia na otaczający je świat i ludzi. Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie czuło się jak w domu, koniecznie zapoznaj się z ofertą Wesołych Przedszkolaków. Nie będziesz zawiedziony!

Jakie zajęcia edukacyjne odbywają się w przedszkolu Wesołe Przedszkolaki?

Placówka może pochwalić się rozbudowaną ofertą zajęć dla dzieci. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, by maluchy uczyły się poprzez zabawę i wszechstronnie rozwijały swoje umiejętności. Zabawy organizowane przez pedagogów przygotowują dziecko do nauki w szkole i życia poza nią. Dostarczają też dzieciom ogrom radości i rozrywki. W Wesołych Przedszkolakach odbywają się zajęcia:

  • konstrukcyjne,
  • uspołeczniające,
  • rytmiczno-ruchowe,
  • badawcze,
  • dydaktyczne.

Warto dodać, że Wesołe Przedszkolaki to jedyne prywatne przedszkole w Rzeszowie, które dysponuje własnym studiem muzycznym. Jeśli Twoje dziecko kocha muzykę, jest wrażliwe na dźwięki i wykazuje zainteresowanie instrumentami, od najmłodszych lat powinno mieć szansę rozwijać swój talent. Nauka muzyki wspomaga rozwój emocjonalny dziecka i kształtuje jego inteligencję słuchową.

Ile kosztuje pobyt dziecka w Wesołych Przedszkolakach?

Zapisy do Wesołych Przedszkolaków trwają przez cały rok. W każdej chwili możesz zdecydować się na skorzystanie z usług tej placówki lub przenieść tu swoje dziecko z innego przedszkola. Miesięczny koszt opieki wynosi 500 zł. W tej cenie wliczone są wszystkie zajęcia oraz wyżywienie. Nie musisz martwić się o jakość posiłków. Dzieci otrzymują pełnowartościowe, zbilansowane i, co najważniejsze, smaczne dania przygotowane ze świeżych składników. Choć przedszkole dba o zdrową dietę, w czasie wyjść integracyjnych maluchy mają szansę skosztować odrobiny słodyczy. W końcu każdemu należy się mała, kulinarna przyjemność.

Co jeszcze zyskujesz, zapisując swoje dziecko do Wesołych Przedszkolaków?

W Wesołych Przedszkolakach dzieci rozbudzają swoją empatię. Mają kontakt z osobami niepełnosprawnymi oraz uczą się respektować ich odmienność. Nauczyciele duży nacisk kładą również na edukację przyrodniczą i ekologiczną, dlatego też część zajęć odbywa się w terenie, jeśli tylko pozwala na to pogoda. To ważne, by od najmłodszych lat uczyć maluchy szacunku do natury i zwierząt. Z mądrych dzieci wyrastają mądrzy dorośli.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz