Materiał Partnera

Dlaczego warto zainwestować w wycieraczki aluminiowe?

Dlaczego warto zainwestować w wycieraczki aluminiowe?

Polski klimat charakteryzuje się różnorodną pogodą. Z tego też powodu zakup wysokiej jakości wycieraczek jest niezbędny. Pozwalają one skutecznie ograniczyć ilość zanieczyszczeń, które wnosimy do budynków pod podeszwami butów. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów wycieraczek różnego typu. Jednym z częściej stosowanych rozwiązań są wycieraczki aluminiowe. Czym się wyróżniają?

Czystość i duża estetyka wykonania

Wielu właścicieli domów jednorodzinnych czy też firm nie decyduje się za zakup funkcjonalnych mat wejściowych z obawy przed mało estetycznym wyglądem. Być może było to istotnym problemem kilkanaście lat wstecz, natomiast nowoczesne wycieraczki, wykonane są z dużą dbałością, z wysokiej jakości materiałów, czemu zawdzięczają elegancki wygląd. Bardzo dobrze prezentują się przed budynkiem, a nawet śmiało można stwierdzić, że są ozdobą wejścia. Wycieraczki aluminiowe pozwalają na skuteczne oczyszczenie obuwia z piasku, błota i innych zanieczyszczeń. To doskonały sposób, by chronić wewnętrzne posadzki przed zgubnym wpływem ostrych kamyczków czy wilgocią. Jak informuje specjalista z firmy Unimat, która jest znanym producentem wycieraczek- maty aluminiowe składają się z profili, które są stworzone z aluminium. W profilach tych układane są specjalne szczotki lub wkłady czyszczące, wykonane z winylu. Bardzo często można spotkać też modele, w których materiały czyszczące zamontowane są naprzemiennie. Można również dobrać je pod kątem indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta, co czyni produkt uniwersalnym.

Zalety wycieraczek aluminiowych

Wycieraczki aluminiowe charakteryzują się olbrzymią trwałością. Są bardzo odporne na różnego typu uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Co najważniejsze- bardzo dobrze zbierają brud z butów. Wszelkie zanieczyszczenia zostają pomiędzy profilami wycieraczki, co zapobiega ich przetransportowaniu do wnętrza budynku. Dużą zaletą jest także łatwość w utrzymaniu maty w czystości. Wystarczy ją jedynie zrolować, by dokładnie zamieść posadzkę. Wycieraczki aluminiowe mogą występować w wielu różnych kształtach. Z łatwością można dopasować ich wymiar do potrzeb konkretnego budynku. Nie stanowią również przeszkody dla wózków dziecięcych czy osób na wózkach inwalidzkich. Wysokiej jakości maty aluminiowe to inwestycja na całe lata. Przystosowane są do obiektów o dużym i średnim natężeniu ruchu. Wycieraczki aluminiowe to idealny wybór dla  przedsiębiorstw, szkół, placówek medycznych czy zakładów produkcyjnych. Nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie model, który wpasuje się w jego potrzeby.

Opracowanie:
Poznań, Pokrzywno 10A
tel. 61 848 93 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz