Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto wybrać usługi Kancelarii Rachunkowość-Podatki Ewy Domagała?

Dlaczego warto wybrać usługi Kancelarii Rachunkowość-Podatki Ewy Domagała?

Dziś kancelarii doradztwa podatkowego na rynku jest wiele. Większość z nich ma bogatą ofertę. Jednak powierzenie komuś tak odpowiedzialnej funkcji, jak opieka nad finansami przedsiębiorstwa, powinno być poparte również innymi argumentami niż jedynie wykonywanie oczekiwanych usług. Sprawdź, co wyróżnia Kancelaria Rachunkowość-Podatki Ewy Domagała w Katowicach oraz na co należy zwrócić uwagę wybierając biuro rachunkowe.

Czym zajmuje się kancelaria podatkowa? 

Zadania kancelarii podatkowej można podzielić na kilka grup. Pierwsza z nich dotyczy spraw związanych z księgowością. W nie wlicza się na przykład prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów kasowych. Kolejna grupa związana jest z kadrami i płacami. Kancelarie podejmują się prowadzenia dokumentacji kadrowej, sporządzania rozliczeń ZUS, a także realizacji rozliczeń z US. Ponadto sporządzają one takie dokumenty jak umowy o pracę czy świadectwa pracy.

W ramach doradztwa podatkowego kancelarie wykonują jednorazowe usługi, prowadzą stały nadzór podatkowy. Ich pomoc jest nieoceniona również przy próbach pozyskania dotacji oraz przy rejestracji działalności gospodarczej. Swoim klientom kancelarie oferują pomoc na każdym etapie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Z usług kancelarii doradztwa podatkowego szczególnie chętnie korzystają właściciele więcej niż jednego przedsiębiorstwa. Mają oni wtedy pewność, że w każdym z nich zarówno księgowość, jak i kadry i płace mają tego samego, dobrego opiekuna, co gwarantuje dobry przepływ informacji i zadowolenie zarówno szefa, jak i wszystkich pracowników. 

Co wyróżnia dobrą kancelarię podatkową?

Usługi związane z finansami muszą być wykonywane rzetelnie, ponieważ w innym przypadku mogą one postawić właściciela firmy lub całą markę w złym świetle. Jeśli ktoś chce zlecić kancelarii prowadzenie pełnej księgowości, pełną obsługę kadrową i płacową lub po prostu skorzystać z doradztwa podatkowego, powinien upewnić się, że oddaje siebie lub swoją firmę pod opiekę osób, dla których najważniejszy jest interes klienta.

Istotne jest, aby eksperci z kancelarii przede wszystkim ciągle się rozwijali i mieli doświadczenie udokumentowane zaświadczeniami oraz certyfikatami. Nie bez znaczenia są udziały w szkoleniach i kursach. Takim ekspertem jest właśnie Ewa Domagała, będąca właścicielką biura rachunkowego Kancelaria Rachunkowość-Podatki. Wie ona również, że aby firma działała prawidłowo, ważna jest terminowość kancelarii. Nie ma tutaj miejsca na opóźnienia.

W czym pomoże Kancelaria Rachunkowość-Podatki?

Biuro rachunkowe zostało założone w 1997 roku i od ponad 26 lat oferuje rzetelne i kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Zapewnia wsparcie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych, pomoc w procesie ubiegania się o indywidualne interpretacje prawa podatkowego, a także przy optymalizacji podatkowej.

Dodatkowo świadczy usługi bieżącego doradztwa podatkowego, w zakres, którego wchodzi głównie pomoc we wdrożeniu proponowanych koncepcji poprzez przygotowanie projektów dokumentów prawnych, opracowywania koncepcji przeprowadzenia operacji gospodarczych i analiza umów oraz interpretacja podatkowa zdarzeń gospodarczych. Wszystkie usługi wykonuje zgodnie z prawem i obowiązującymi standardami, mając na uwadze interes klienta.

Opracowanie:
Katowice, Przemysłowa 10
tel. 32 202 26 90
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz