Materiał Partnera

Dlaczego warto postawić na pracowników z Ukrainy?

Dlaczego warto postawić na pracowników z Ukrainy?

Coraz więcej firm decyduje się na zatrudnianie obcokrajowców – najczęściej są to osoby pochodzące zza wschodniej granicy. Pracownicy z Ukrainy poszukiwani są na różne stanowiska, a ich niewątpliwym atutem jest przede wszystkim sumienność, rzetelność, ale też profesjonalizm. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zatrudnienie osób pochodzących z tego właśnie kraju?

Efektywni pracownicy

Praca w różnego rodzaju zakładach przemysłowych wymaga pełnego zaangażowania od zatrudnionych osób. Determinacją i jednocześnie rzetelnością wyróżniają się pracownicy pochodzący z Ukrainy. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie ich poprzez współpracę z agencją pracy tymczasowej. Zapewnia to bezpieczeństwo dla obu stron, ale też pewność, że do firmy trafiają wyłącznie najlepsi fachowcy w danej branży. W taki właśnie sposób działa agencja Aurora, która rekrutuje przede wszystkim osoby z kartami pobytu lub w trakcie ich wyrabiania. To bardzo ważne – daje pracodawcy gwarancję pozyskania pracownika na okres co najmniej 3 lat.

Charakteryzujący się rzetelnością i uczciwością Ukraińcy chwaleni są przez polskich przedsiębiorców, którzy podkreślają również ich zapał do pracy. Dzięki temu osiągane przez nich wyniki są satysfakcjonujące, co pozytywnie wpływa na osiągane przez firmę przychody. Pracowitość Ukraińców i jednocześnie możliwość łatwego znalezienia osób spełniających wymagania na dane stanowisko sprawia, że to właśnie pochodzący z tego kraju pracownicy są chętnie rekrutowani w Polsce.

Atrakcyjne warunki współpracy

Dzięki pomocy agencji pracy tymczasowej można nie tylko pozyskać efektywnych pracowników z Ukrainy, ale także wynegocjować atrakcyjne warunki ich zatrudnienia. To dla wielu przedsiębiorców świetna okazja na rozwinięcie firmy. Wśród Ukraińców szukających pracy w Polsce bez problemów można znaleźć specjalistów w danej branży, co gwarantuje wzorowe wypełnianie przez nich obowiązków pracowniczych i realizację zleconych zadań w sposób profesjonalny.

Pracownicy z Ukrainy są zatem sumienni i pracowici, a ich umiejętności w połączeniu z efektywnością sprawiają, że są oni chętnie przyjmowani na rozmaite stanowiska w polskich przedsiębiorstwach. Warto jednak pamiętać, by poszukując zagranicznego pracownika, zdecydować się na współpracę z agencją pracy tymczasowej. Pozwala to uniknąć problemów związanych chociażby z legalnością pobytu Ukraińców zatrudnianych w Polsce, a także wieloma innymi kwestiami formalnymi. To też pewność znalezienia odpowiednich specjalistów dzięki właściwie przeprowadzonej rekrutacji.

Opracowanie:
Poznań, Jana Czochralskiego 3
tel. 505 318 116
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz