Materiał Partnera

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów Samochodowych?

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów Samochodowych?

Jeżeli posiadasz samochód, prędzej czy później będziesz musiał skorzystać z serwisu samochodowego, aby naprawić pewne części, wykonać diagnostykę komputerową lub dokonać kompleksowego przeglądu. Najlepiej, jeśli zrobisz to w autoryzowanym serwisie samochodowym (ASO), ponieważ wiąże się z tym wiele korzyści oraz przywilejów. W tym artykule wyjaśnimy, co można zyskać oddając auto w ręce specjalistów w ASO.

Korzystanie z ASO ułatwia późniejszą sprzedaż auta

W większości Autoryzowanych Serwisów Obsługi można liczyć nie tylko na jak najlepsze wykonanie napraw lub przeglądów auta, ale również na dodatkowe usługi, które pomagają zaoszczędzić czas i zapewniają komfortowe warunki obsługi klientowi. Przy wyborze ASO nie musimy obawiać się dodatkowych kosztów, ponieważ serwis daje gwarancję zarówno na części samochodowe, jak i wykonane usługi. Wszystkie elementy wymagające zastąpienia nowymi są wymieniane na nowe części oryginalne, które cechują się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną.

Jedną z najważniejszych zalet korzystania z ASO jest jednak możliwość późniejszej sprzedaży auta po wyższej cenie w porównaniu do nieautoryzowanych warsztatów. Chętni na samochód mają bowiem pewność, że książka serwisowa auta jest w ASO prowadzona rzetelnie i starannie, a dane w niej zawarte będą zgodne z rzeczywistością. Sytuacja dotyczy również części oraz olejów, które spełniają wymagania producentów. Użycie niewłaściwych materiałów może narazić użytkownika samochodu na kosztowne naprawy, dlatego ASO ma pełną ofertę części zamiennych, a w przypadku braku jakiegokolwiek elementu – może zamówić daną część bezpośrednio u producenta.

Za pan brat z nowymi technologiami

Producenci dostarczają także specjalistyczne narzędzia, które są kompatybilne z konkretnymi modelami samochodów. Pozwalają one na skuteczną naprawę i usunięcie usterek w autach, które coraz częściej wyposażone są w nowe technologie. Dzięki wprowadzeniu elektroniki pracownicy ASO są stale szkoleni, aby wykorzystać specjalistyczną wiedzę w trakcie diagnoz komputerowych lub uniknąć błędów podczas napraw. Podczas wykonywanych usług sprawdzane są również elementy, które mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo w trakcie jazdy i jeśli wymagają wymiany, klient natychmiast jest o tym informowany.

W Autoryzowanych Serwisach Samochodów wszystkie usługi świadczone są według norm dotyczących jakości pracy, szkoleń oraz obsługi klienta, który sam może ocenić pracę serwisu, a ponadto zapytać o dodatkowe usługi ASO, takie jak: transport pojazdu door-to-door, serwis ekspresowy czy wynajęcie samochodu zastępczegowymienia właściciel Toyota Centrum Wrocław, który jest jedynym autoryzowanym salonem i serwisem samochodowym Toyoty we Wrocławiu.  
Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz