Materiał Partnera

Dlaczego telewizor i sprzęt audio kupić w komisie?

Dlaczego telewizor i sprzęt audio kupić w komisie?

Telewizor jest oknem na świat, więc trudno bez niego funkcjonować. Podobnie z resztą jest w przypadku sprzętu audio. Kiedy nagle urządzenie przestaje działać, trzeba kupić nowe. Można próbować je naprawić, ale jeśli jest to nieopłacalne lub niemożliwe, należy liczyć się z kolejnym wydatkiem. Aby zaoszczędzić, warto sprawdzać oferty w komisach.

Telewizor i sprzęt audio – nowy czy używany?

Nowy sprzęt elektroniczny, dobrej marki i o odpowiednich parametrach sporo kosztuje. Rozwiązaniem jest zakup używanych urządzeń. Można sprawdzić oferty serwisów aukcyjnych i lombardy, ale w tym miejscach nie mamy gwarancji jakości. Telewizory i sprzęt audio znajdziesz także w Komisie Technicznym Pawła Radzikowskiego, dlatego warto tam zaglądać. Urządzenia przyjmowane od sprzedających zawsze są sprawdzane przez punkt, więc nie ma obaw, że po kilku miesiącach przestaną działać. Poza tym można trafić markowy sprzęt w okazjonalnej cenie. Z tego rozwiązania korzystają klienci nie tylko dla siebie, ale również kupują go do wynajmowanych lokali.

Czy telewizor lub sprzęt audio jest sprawdzany technicznie?

Oczywiście każde urządzenie jest dokładnie weryfikowane pod względem technicznym. Komis nie sprzedaje uszkodzonych produktów, ale tylko te w dobrym stanie. Bardzo często telewizor lub sprzęt audio są jeszcze na gwarancji, więc ich zakup jest naprawdę opłacalny. Trzeba tylko sprawdzać oferty lub umówić się ze sprzedawcą, a ten zadzwoni do nas, gdy pojawi się wymarzony model. Wiele osób inwestuje wyłącznie w używane urządzenia, ponieważ „za grosze” mogą wyposażyć mieszkanie. W komisie są również: lodówki, zmywarki, pralki czy piekarniki.

Opracowanie:
Wrocław, Powstańców Śląskich 211-217
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz