Artykuł sponsorowany

Dlaczego staropolskie dania podawane w lokalu Karczma Lwowska doskonale smakują?

Dlaczego staropolskie dania podawane w lokalu Karczma Lwowska doskonale smakują?

Staropolska kuchnia ma przede wszystkim smak, co jest zasługą produktów, dawnych receptur i samych kucharzy. Dzięki temu, że restauracje nie zrezygnowały z dawnych przepisów, przestawiając się na zachodnie menu, mamy okazję próbować dań, którymi zajadali się nasze babcie, a przed nimi również arystokracja. Zaglądamy do lokalu Karczma Lwowska, którego wystrój wykonany jest w dawnym klimacie i zamawiamy wyjątkowe potrawy.

Z czego słynie staropolska kuchnia polska serwowana w lokalu Karczma Lwowska?

Staropolska kuchnia słynie przede wszystkim z doskonałego smaku. Na rodzime przysmaki przybywała dawniej szlachta z całej Europy. W czym tkwi tajemnica? Dania powstają ze znakomitych produktów, a przyprawiane są wyjątkowymi ziołami, co w połączeniu jest rajem dla podniebienia. Jeśli chcemy skosztować polskich potraw, wstąpmy do lokalu, Karczma Lwowska. Czekają na nas ręcznie robione pierogi i naleśniki, gołąbki „Kresówki” faszerowane ziemniakami z sosem z grzybów leśnych czy tradycyjne faszerowane z ryżem i mięsem. Podstawą rodzimej kuchni jest, m.in. bigos staropolski z żeberkiem, golonka gotowana podawana z kapustą i grochem, kotlet schabowy z duszoną kapustką,

 Jeśli dawno nie kosztowaliśmy wyśmienitych polskich dań, warto przypomnieć sobie ich smak

– mówi ekspert.

Czy dania z grilla węglowego zamówimy w restauracjach?

Tak zamówimy, ale tylko w nielicznych lokalach. Płonące półmiski mięs z grilla i piwo "Lwowskie" sporządzane wg oryginalnej receptury, oferuje np. Karczma Lwowska. Mamy ogromny wybór różnorodnych potraw, przygotowywanych ze świeżych składników i na oczach klientów. Niezrównana atmosfera i wystrój wnętrza oparty na starym drewnie, zachęca do spędzania wolnego czasu w lokalu. Tu czujemy się jak w staropolskim, kresowym Lwowie, słuchając muzyki w wykonaniu artystów z tego miasta. Jednym słowem, możemy dobrze zjeść i znakomicie się bawić, w swojskim klimacie, przy trójniaku miodu pitnego, lampce grzanego wina.

Opracowanie:
Wrocław, Rynek 4
tel. 71 343 98 87
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz