Artykuł sponsorowany

Dlaczego naprawę dźwigów należy zlecać fachowcom takim jak Henryk Szokalski?

Dlaczego naprawę dźwigów należy zlecać fachowcom takim jak Henryk Szokalski?
Dźwigi, ale też żurawie, podnośniki, wózki widłowe czy platformy to specjalistyczne maszyny, które znacznie usprawniają pracę w wielu branżach. Ich główną funkcją jest ułatwienie załadunku i rozładunku różnego rodzaju ciężkich towarów oraz przedmiotów. Ze względu na swoje przeznaczenie urządzenia typu dźwig odznaczają się dość skomplikowaną konstrukcją. Dlatego ich naprawy warto zlecić profesjonalnym serwisom takim jak ten Henryka Szokalskiego.

Kwalifikacje poparte doświadczeniem

Chociaż dźwigi na pierwszy rzut oka wyglądają jak standardowe pojazdy z dodatkowym wyposażeniem dźwigowym, ich budowa jest całkiem inna. Otóż dźwigi posiadają szereg systemów, a także specjalnie skonstruowane podwozia, których naprawa wymaga profesjonalnej wiedzy i umiejętności. Usunięcie usterki przez amatora może spowodować, że użytkowanie pojazdu będzie niebezpieczne. Henryk Szokalski prowadzi w Łodzi własny serwis specjalizujący się w naprawie żurawi i podnośników już od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas firma rozwinęła się oraz zdobyła spore doświadczenie. Obecna siedziba posiada wiele stanowisk diagnostycznych i sporo przestrzeni, co pozwala na wygodną oraz sprawną pracę. Z kolei zatrudniani przez Henryka Szokalskiego pracownicy to jedynie kompetentni i odpowiednio wykwalifikowani – elektrycy, mechanicy, frezerzy, tokarze i spawacze, którzy gwarantują wysokiej jakości usługi serwisowe. Warto też podkreślić, że warsztat oraz pracownicy posiadają uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szeroki zakres usług

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu dźwigów Henryka Szokalskiego? Przede wszystkim dlatego, że oferują szeroki zakres usług. Fachowcy są w stanie naprawić dźwigi każdego rodzaju – ​​nożycowe, teleskopowe, samojezdne czy koszowe. Ale ich usługi nie ograniczają się tylko do tego. Oferują także serwisowanie platform załadowczych, wózków widłowych, hakowców i wielu innych urządzeń dźwigowych. Na wysoką jakość usług serwisowych świadczonych przez zakład Henryka Szokalskiego wpływa również posługiwanie się nowoczesnymi maszynami. Dzięki temu możliwe jest naprawianie maszyn transportowych, ale też budowlanych, drogowych i produkcyjnych.

Solidne części zamienne

Podstawą sprawnego funkcjonowania maszyn są oczywiście solidne i odpowiednie części. Z tego względu nie warto oszczędzać na ich niesprawdzonych zamiennikach o wątpliwej jakości. Jest tego świadomy Henryk Szokalski, który dba o to, aby części wykorzystywane w serwisie pochodziły od renomowanych producentów. Warsztat współpracuje z firmami takimi jak HMF i Palfinger, których jest oficjalnym serwisantem. Oprócz tego podejmują się napraw maszyn marek – ATN, JTL, Genie, Snorkel, UPRIGHT i innych.
Opracowanie:
Łódź, Wersalska 54
tel. 42 716 90 83
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz