Materiał Partnera

Dlaczego diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety?

Dlaczego diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety?

O tym, że „diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” doskonale wiedziała już w 1953 roku Marylin Monroe. Chęć posiadania ich po dzień dziś wywołuje u nich błysk w oku. Nieważne, czy otrzymają pierścionek z brylantem, kolczyki, zegarek, naszyjnik czy bransoletkę. Każda z tych błyskotek sprawi, że poczują się szczęśliwe, wyjątkowe i docenione przez osobę, która obdarowała je tym drogocennym upominkiem.

Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Z racji tego, że diamenty są niezwykle rzadkimi i szlachetnymi minerałami, cieszą się doskonałą opinią wśród pań. Dlatego współcześnie tak często mężczyźni decydują się podarować swojej ukochanej, w dniu zaręczyn pierścionek z brylantem w kolorze żółtego lub białego złota. Ten gest jest traktowany jako ukłon w stronę ich wielkiej miłości. Dawniej kamień ten był wyrobem ekskluzywnym i przeznaczonym wyłącznie dla bogatych osób. Na szczęście teraz wszystko się zmieniło i biżuteria z brylantami jest dostępna dla wszystkich. Bardzo często również panny młode, korzystając z usług złotniczo-jubilerskich podczas zamawiania złotych obrączek, decydują się na dodatek w postaci jednego lub kilku małych diamencików.

Z czym łączy się brylanty?

Brylanty zapierają dech w piersiach bez dodatków, a co jeżeli połączymy je z innymi kamieniami szlachetnymi? Wtedy nabiorą ciekawego i niespotykanego charakteru. Świetnie współgrają z szafirem, rubinem, szmaragdem, tanzanitem, topazem oraz ametystem. W zależności od upodobań diamenty mogą być na pierwszym planie lub być zjawiskowym tłem dla wymienionych wyżej minerałów. Wynika to z faktu, że są one uniwersalne i zawsze świetnie się prezentują, bez względu na to, czy są solo, czy w towarzystwie.

Gdzie kupić wymarzoną biżuterię z diamentami dla ukochanej?

Szukając błyskotek na prezent dla swojej drugiej połówki lub innej bliskiej naszemu sercu osoby, warto sprawdzić ofertę Firmy Jubilerskiej Gold Stone. Poza klasyczną biżuterią ze złota i srebra, czyli łańcuszkami, kolczykami, obrączkami, pierścionkami, przywieszkami, medalikami, spinkami do mankietów, w ich ofercie znajdziemy również zegarki niemieckie, zegarki japońskie, perły, wyroby z mosiądzu, patery oraz wyroby z porcelany, a dla niezdecydowanych bony upominkowe. Firma została założona w 1991 roku w Jaśle i początkowo funkcjonowała jako jeden salon z pracownią złotniczą. Jednak dzięki rzetelności, staranności i szerokiej gamie produktów, udało jej się zdobyć zaufanie wielu powracających klientów. To wszystko sprawiło, że przedsiębiorstwo rozrosło się do trzech salonów, które funkcjonują aż do dzisiaj.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz