Materiał Partnera

Diagnostyka nieliniowa NLS

Diagnostyka nieliniowa NLS

Osoby zmagające się z problemami z układem pokarmowym, krwionośnym, czy hormonalnym mogą spróbować niekonwencjonalnych metod leczenia. Jedną z nich jest diagnostyka nieliniowa NLS. Diagnostyka NLS to biorezonansowa metoda medycyny naturalnej, dzięki której możliwe jest wykrycie różnych patogenów takich, jak np. bakterie, czy drożdżaki. Czym dokładnie jest ta metoda i jakimi urządzeniami się ją przeprowadza?

Czym jest i co umożliwia diagnostyka NLS?

Jednym z najbardziej spektakularnych i perspektywicznych osiągnięć w branży technologii medycyny niekonwencjonalnej jest diagnostyka NLS, która wykonywana jest np. przez Body Skan z Jasienicy w województwie Mazowieckim. Proces ten polega na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów przy użyciu specjalnych aparatur. Aparatura podłączona jest do komputera i słuchawek, które zakłada badana osoba.

Podczas diagnostyki NLS odczytuje się z organizmu częstotliwości zdrowych komórek oraz częstotliwości patogenów. Następnie oddziela się je w odrębne sygnały i poddaje się je analizie. Wykorzystywana aparatura diagnostyczna wyposażona jest w czujniki znajdujące się w słuchawkach. Dzięki temu możliwe jest przekazywanie sygnałów z organizmu do komputera, gdzie sygnały te przetwarzane są w obrazy, cyfry i opisy.

Dzięki stosowaniu diagnostyki NLS możliwe jest wykrycie:

  • pasożytów,
  • drożdżaków,
  • pleśni,
  • bakterii,
  • wirusów.

Wyżej wymienione patogeny można wykryć w konkretnym miejscu w organizmie. Ponadto metoda ta pozwala na ujawnienie choroby w początkowej fazie, co nie zawsze jest możliwe przy użyciu innych metod badawczych. Dzięki diagnostyce NLS możliwe jest zwalczanie problemów z układem pokarmowym, krwionośnym i hormonalnym. Poza tym metoda ta umożliwia rozwiązywanie problemów z cerą.

Urządzenia do przeprowadzania diagnostyki oraz zalety zabiegu

Wiele firm zajmujących się medycyną naturalną wykorzystuje różne urządzenia i aparatury do diagnostyki NLS. Jednym z najbardziej rozbudowanych urządzeń, który jest jednocześnie jedną z najnowocześniejszych aparatur służących do diagnostyki nieliniowej NLS jest mezator. Dzięki niemu możliwy jest bezinwazyjny biorezonans metodą diagnostyki nieliniowej NLS. Urządzenie to oprócz wykrywania patogenów, umożliwia zapisanie ziół i suplementów w postaci bioinformacyjnej. Każde urządzenie wykorzystywane w celach medycyny naturalnej posiada odpowiednie certyfikaty.

Wykorzystywanie urządzenia mezator w celu przeprowadzenia diagnostyki nieliniowej NLS posiada wiele zalet. Przede wszystkim metoda ta jest bezpieczna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poza tym diagnostyka NLS jest bezinwazyjna, bezbolesna i szybka.

Należy mieć jednak na uwadze, że nie każdy może poddać się badaniu tą metodą. U osób, które posiadają rozrusznik serca, pompę insulinową lub chorują na epilepsję nie wykonuje się diagnostyki NLS. Zabiegu tego nie przeprowadza się także na kobietach w czasie menstruacji.

Opracowanie:
Jasienica, Końcowa 4
tel. 724 112 342
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz