Materiał Partnera

Dewocjonalia własnej produkcji – Limar-Bis

Dewocjonalia własnej produkcji – Limar-Bis

Wszyscy wiemy, jak istotna jest kwestia jakości wykonania używanych na co dzień wyrobów. W przypadku dewocjonaliów ma ona jeszcze większe znaczenie. Muszą być one nie tylko funkcjonalne, lecz także trwałe i wytrzymałe, zapewniając o swojej użyteczności także estetyką. Specjaliści z firmy Limar-Bis dokładają wszelkich starań, by produkowane przez nich dewocjonalia stały na najwyższym możliwym poziomie – pod każdym względem.

Najwyższej jakości dewocjonalia – tylko w firmie Limar-Bis

Rynek dewocjonaliów w naszym kraju jest bardzo szeroki. Nie ma powodów, aby się temu dziwić – zdecydowana większość Polaków to katolicy. Duży rynek ma swoje dobre i swoje złe strony. Do tych ostatnich należy niestety obecność produktów niskiej jakości, niespełniających wymagań pod względem estetyki, funkcjonalności czy trwałości. Dewocjonalia mają ścisły związek z wyznawaną wiarą i jeśli nie są wykonane z największym pietyzmem oraz dokładnością, mogą odzierać ją z powagi i szacunku. Specjaliści samodzielnie produkujący dewocjonalia – tacy jak eksperci z firmy Limar-Bis – wiedzą o tym najlepiej. Projekt danego wyrobu musi uwzględniać obowiązujące normy, jego przyjętą formę oraz tradycję, zachowując wszelkie utarte cechy estetyczne oraz funkcjonalne.

Oferta firmy Limar-Bis

Specjaliści z firmy Limar-Bis samodzielnie produkują dewocjonalia. W ich szerokiej ofercie znajdziemy między innymi:

  • różnej wielkości lichtarze,
  • lichtarze pod paschał,
  • dzwonki,
  • kropidła ryżowe,
  • kropidła kulkowe,
  • łódki,
  • trybularze,
  • naczynia na wodę święconą,
  • stojaki pod mszał,
  • stojaki pomocnicze.

To oczywiście wybrane produkty oferowane przez Limar-Bis – po pełną ofertę warto zgłosić się do przedstawicieli firmy. Dostępna jest ona także na jej stronie internetowej. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje także produkcję podkładek mosiężnych fi 4 oraz drekowaniem elementów mosiężnych do lamp i żyrandoli. W Limar-Bis możemy zamówić lejki, ramki, podsufitki, szponki, podklosze, elementy łączone, kule i półkulki, a także podstawy o różnej wielkości i grubości. Projekt każdego z tego typu elementów możemy przekazać samodzielnie – fachowcy z Limar-Bis zrealizują nasze zamówienie co do joty, w razie wątpliwości kontaktując się z nami, by je rozwiać. Wszystko to w celu spełnienia wszelkich naszych oczekiwań. W związku z tym, że firma Limar-Bis zajmuje się własną produkcją dewocjonaliów i innych wyrobów, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych – wystarczy tylko klarowne przekazanie naszych wymagań.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz