Materiał Partnera

Detaliczna i hurtowa sprzedaż felg, kołpaków oraz ogumienia

Detaliczna i hurtowa sprzedaż felg, kołpaków oraz ogumienia

Wielu kierowców, a także właścicieli firm spedycyjno-transportowych oraz zakładów mechaniki pojazdów staje przed decyzją wyboru firmy partnerskiej, która zapewnia między innymi takie elementy motoryzacyjne jak felgi, kołpaki, koła oraz ogumienie. Istotne jest zawsze to, aby wybierać sprawdzonego dystrybutora, który posiada setki różnorodnych konstrukcji świetnie harmonizujących się z autami różnych marek, a także modeli – nawet kamperów i aut terenowych.

Wybieraj rynkowych liderów!

Zarówno, jeśli potrzebujesz stałej współpracy – prowadzisz firmę transportową, czy warsztat samochodowych – jak i jesteś posiadaczem jednego auta, powinieneś zawsze określić przedsiębiorstwo, z którym warto współpracować w przypadku zakupu opon, felg i kołpaków. Jest to bardzo ważne, ponieważ elementy te wyróżniają się wysokim natężeniem wyeksploatowania, a nawet takie usterki, jak niewyrównane ciśnienie opon, czy też nieprawidłowa geometria kół, znacznie mogą wpłynąć na zachowanie samochodu na drodze, a także na zniszczenia – zwłaszcza felg (nie zawsze zabieg prostowania pozwala na przywrócenie ich pełnej sprawności). Zabezpieczeniem przed tego typu problemami, jest współpraca z taką firmą, jak między innymi Alu-master Anieli Malitowicz. To właśnie tacy rynkowi liderzy dzięki szerokiej ofercie produktów zdobywają znaczną przewagę konkurencyjną, a korzystają z ich usług właściciele busów, samochodów z napędem 4x4, kamperów, czy pojazdów osobowych sygnowanych logami Audi, VM, BMW, Mercedes, Toyota, Nissan, Skoda, Seat, Citroen, Peugeot, Renault, Ford, Suzuki, czy Alfa Romeo. Najważniejszą zaletą takich firm jak Alu-master, jest jednak mnogość asortymentu. Zaliczyć można do niego opony letnie, zimowe, przejściowe oraz uniwersalne (klasa ekonomiczna bądź premium), kołpaki do felg aluminiowych, koła z pełnym uposażeniem, oraz przede wszystkim olbrzymią gammę tak zwanych alufelg (rozmiary od 13 do 24 cali), felg stalowych (używane oraz nowe) i felg skręcanych. Faktem wartym podkreślenia jest to, że najlepsi dystrybutorzy posiadają ponad kilka tysięcy sztuk różnego rodzaju produktów, które mogą  być sprzedawane w kompletach (również w hurcie dla zakładów motoryzacyjnych) lub jako pojedyncze sztuki. Wskazówką dla kierowców powinno być również to, aby zawsze kupować do swoich aut czujniki ciśnienia!

Zwróć uwagę na jakość! Poznasz ją po markach producenckich

Przy zakupie felg, ogumienia, czy kołpaków istotna jest ich jakość. Według analiz motoryzacyjnych na terenie Polski powstaje coraz więcej wyspecjalizowanych zakładów wulkanizacyjnych, które pomagają kierowcom w usuwaniu problemów wpływających na układ zawieszenia, czy też układ kierowniczy. Kupując między innymi felgi aluminiowe, powinniśmy wybierać te od takich producentów, jak BORBET, OZ, BROCK, AEZ, BREYTON, RH, BBS, HARTGE, czy MANGELS. Jest to nie tylko gwarancja pełnego bezpieczeństwa i najwyższej jakości, ale również korzystnej ceny. Warto bowiem wiedzieć, że w branży motoryzacyjnej marka producencka idzie w parze z jakość, a najlepsze i największe sklepy motoryzacyjne zajmujące się sprzedażą elementów samochodowych do kół, nigdy nie zaproponują swoim klientom najtańszych podróbek pochodzących z chińskich fabryk.

Opracowanie:
Bielice 8
tel. 530 753 530
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz