Materiał Partnera

Dedykowany moduł eDruk kluczem do oszczędności przedsiębiorstw

Dedykowany moduł eDruk kluczem do oszczędności przedsiębiorstw

Każda firma chce uzyskać lepsze wyniki swojej pracy przy jednoczesnym szukaniu oszczędności. Takie możliwości daje niewątpliwie ciągle rozwijająca się i wszechobecna cyfryzacja, która usprawnia naszą pracę, zwiększa jej komfort i oferuje innowacyjne rozwiązanie naszych problemów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm sięga po dedykowane oprogramowania takie jak eDruk, stworzone z myślą o ich konkretnych potrzebach.

Oprogramowanie dedykowane dla firm

Na rynku jest wiele gotowych programów, które usprawniają pracę firmy. Producenci obiecują uzyskanie lepszych efektów bez większego wkładu pracy. Jednak tylko indywidualne oprogramowanie stworzone przez specjalistów, zajmujących się zarówno stroną techniczną, jak i biznesową, zagwarantuje wymierne korzyści – tłumaczy ekspert z firmy Tytan zajmującej się wytwarzaniem dedykowanych oprogramowań.

Druk bez wychodzenia z biura

Firmy szukają sposobu na obniżenie kosztów, zwłaszcza w zakresie druku. Codziennie, w każdym przedsiębiorstwie drukuje się od kilkudziesięciu do kilkuset stron dokumentów i faktur. Zajmuje to dużo czasu i pochłania tony makulatury rocznie. Aby usprawnić proces druku i dystrybucji dokumentów, faktur, not odsetkowych czy upomnień, wiele firm korzysta z tzw. modułu eDrukMa on na celu usprawnienie wysyłania dokumentów do klientów nie wychodząc z biura. Rozwiązanie to spełnia także - a może i przede wszystkim - wymogi osób, które nie korzystają z rozwiązań poczty elektronicznej i wolą mieć dokument w wersji papierowej. Przygotowany odpowiednio plik umieszczany jest na platformie dystrybucyjnej ENVELO, skąd przekazywana jest do druku i do doręczenia Poczcie Polskiej.

Funkcjonalność modułu eDruk

Moduł eDruk został tak skonstruowany aby w łatwy i szybki sposób przygotować dokumenty do wysyłki. Zdecydowanie skraca proces przygotowywania faktury, not odsetkowych czy dokumentów do dystrybucji w formie papierowej dla klienta. Znika także problem z czasochłonnym procesem drukowania i składania dokumentów przed wysyłką a także ich segregowania, wkładania do kopert i adresowania. Korzystanie z modułu wiąże się z oszczędnościami na wielu płaszczyznach takich jak energia elektryczna, papier, tonery, tusze czy eksploatacja drukarek. Ciężko jednak ukryć, że najwięcej firmy oszczędzają całkowicie obniżając koszty dystrybucji faktur, korekt, upomnień i not papierowych oraz odciągając pracowników od czynności związanych z przygotowaniem wysyłki.

Opracowanie:
Poznań, Strusia 10
tel. 61 865 40 10
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz