Materiał Partnera

Daleka egzotyka za małe pieniądze? Dowiedz się, jak wyjechać na wakacje marzeń!

Daleka egzotyka za małe pieniądze? Dowiedz się, jak wyjechać na wakacje marzeń!

Według statystyk branży turystycznej, rośnie liczba Polaków, którzy każdego roku wybierają się latem na słoneczne wakacje nad brzegami Morza Śródziemnego. Dla wielu osób ograniczenia finansowe nie pozwalają bowiem na zwiedzenie dalszych zakątków świata. Ale czy rzeczywiście jest to prawdą? Obalamy mit dotyczący tego, że wycieczki do Tanzanii, Maroka, Chin, Indonezji, czy do Tajlandii, muszą być drogie!

Wycieczki nawet do 5000 złotych za osobę!

Dzisiaj wiele biur podróży dzięki swoim wysokim kompetencjom organizatorskim i logistycznym, a także dzięki współpracy z wieloma liniami lotniczymi, hotelami, czy nawet ambasadami zagranicznymi, są w stanie zagwarantować swoim klientom bardzo tanie wycieczki nie tylko nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, ale także w najdalsze zakątki świata. Warto bowiem wiedzieć, że dzisiaj z powodzeniem można odwiedzić takie miejsca, jak Tajlandia, Malezja, Kenia, Meksyk, Kuba, Emiraty Arabskie, Gambia, czy też Chiny, za mniej niż 5000 złotych! Jak to jest możliwe? Przede wszystkim należy zmienić podejście do wyboru czasu swojego urlopu. Największy popyt na różnego rodzaju wycieczki objazdowe i wypoczynkowe w polskich i zagranicznych kurortach można zauważyć w lipcu oraz sierpniu, a także krótko przed i po sezonie wakacyjnym (czerwiec i wrzesień). Osoby, które zdecydują się jednak na wypoczynek w środku sezonu zimowego – listopad, grudzień, styczeń, luty – otwierają sobie szansę na zwiedzanie dalszych zakątów świata, przy niskim budżecie. Jest to podyktowane niższym popytem na tego typu wycieczki, a także szeregiem działań biur podróży, które dbają o to, aby ich klienci uzyskiwali, jak najniższe koszty za swoje wakacje marzeń!

Wybierz dobre biuro podróży

Jeśli jesteś zatem zainteresowany wyjazdem na egzotyczne wakacje w najdalsze rejony świata, ważne jest to, abyś podjął współpracę z dobrym biurem podróży. Jeśli udasz się do sprawdzonego touroperatora na kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem, będziesz mógł określić wszystkie swoje wymagania. W ten sposób dane biuro będzie przesyłało dla Ciebie spersonalizowane oferty, spośród których wybierzesz swoje wakacje marzeń! Dzisiaj bardzo łatwo jest bowiem wykupić wycieczkę np. do Kenii, nad Wybrzeże Mombasy za około 3000 złotych za osobę. Warto jednak przy tym wiedzieć, że cenę danej oferty najczęściej obniża znacznie nie tylko pora roku w Polsce, ale również liczba uczestników. Najbardziej opłacalne są wycieczki dla dwóch i więcej osób. Taka konfiguracja pozwala na odwiedzenie nawet dalekich Chin, w opcji wycieczki objazdowej, za mniej niż 3500 zł/os. Nie wierzysz? Odwiedź między innymi stronę biura podróży Eldorado, które oferuje między innymi tygodniowe wyjazdy zakładające zwiedzanie Pekinu, czy Wielkiego Muru Chińskiego. Propozycje takich firm turystycznych o dużym doświadczeniu, nie zamykają się jednak tylko na tzw. objazdach. Bez problemu po świątecznym szaleństwie będziesz mógł wyjechać pod kubańskie, czy też meksykańskie palmy. Jeśli chodzi o miesiące miodowe, bardzo polecanymi kierunkami są: Mauritius, Malediwy, Sir Lanka, Indonezja, a także wyjątkowo tania i luksusowa w ostatnich latach Gambia. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz