Artykuł sponsorowany

Czym wyróżnia się polisa „MetLife na Zdrowie”? Zdradza agent ubezpieczeniowy Adrian Gołębiewski

Czym wyróżnia się polisa „MetLife na Zdrowie”? Zdradza agent ubezpieczeniowy Adrian Gołębiewski

Na polskim rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych, które prześcigają się w oferowaniu ubezpieczeń turystycznych, ubezpieczeń NNW, a także ubezpieczeń OC i AC. Polacy z roku na rok coraz chętniej wykupują również polisy na życie. Ich jednym z rodzajów jest ubezpieczenie zdrowotne zabezpieczające finansowo ubezpieczonego i jego rodzinę na wypadek poważnej choroby. Świetne warunki umowy zapewnia polisa „MetLife na Zdrowie”, którą proponuje agent ubezpieczeniowy Adrian Gołębiewski z Gdańska. Dlaczego warto wybrać właśnie tę propozycję?

Kompleksowy program zdrowotny

Agent ubezpieczeniowy Adrian Gołębiewski zdradza, iż Polacy chętnie wykupują dzisiaj nie tylko polisy na życie, ale ubezpieczenia, które chronią finansowo rodzinę ubezpieczonego na wypadek poważnej choroby. To właśnie zapewnia kompleksowy program zdrowotny „MetLife na Zdrowie”, który zakłada wypłatę pieniędzy w przypadku diagnozy nowotworu lub innej poważnej choroby. Zakres ochrony dotyczy aż 65 różnych schorzeń, w tym wielu przypadłości układu krążenia, boreliozę, stwardnienie rozsiane czy Hashimoto. Tarcza finansowa jest zaś gwarantowana zarówno za pobyt w szpitalu, jak i za okres rekonwalescencji.

Agent Adrian Gołębiewski poleca właśnie tę polisę zdrowotną również dlatego, że gwarantuje ona możliwość konsultacji prywatnych u lekarzy specjalistów. Ubezpieczenie nie tylko pokrywa koszty leczenia chorób, ale też wnikliwą diagnostykę, niestety niedostępną od ręki w ramach NFZ. Wartym uwagi pakietem dodatkowym polisy „MetLife na Zdrowie” jest zatem assistance medyczny, który obejmuje tzw. drugą opinię medyczną oraz porady lekarskie online.

Klarowna umowa i szybka wypłata

Jak tłumaczy agent ubezpieczeniowy Adrian Gołębiewski, wiele towarzystw ubezpieczeniowych przyciąga klientów reklamowymi sloganami, które nie mają w praktyce odzwierciedlenia w zapisach umowy. Ubezpieczyciele chętnie stosują mechanizm „wyłączenia odpowiedzialności”, a wiele haczyków znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i w dodatkowych klauzulach. O to jednak nie muszą martwić się wszyscy ci, którzy postawili na polisę zdrowotną „MetLife na Zdrowie”. Agent ubezpieczeniowy  Adrian Gołębiewski rekomenduje jej wybór właśnie ze względu na klarowne postanowienia umowne. Zwrócić uwagę należy też na szybkość wypłat.

Ubezpieczenie „MetLife na Zdrowie” jest gwarancją uzyskania pieniędzy zaraz po otrzymaniu diagnozy choroby. Liczyć można również na późniejsze świadczenia rehabilitacyjne, operacyjne, lekowe, a także te za przebytą hospitalizację. Suma ubezpieczenia na wypadek zdiagnozowania np. nowotworu może wynieść nawet 500 tysięcy złotych.

Polisa „METLIFE na Zdrowie” od ręki!

Poszukiwanie właściwej oferty ubezpieczeniowej nie należy do zadań łatwych. Każdy, kto boi się zatem niekorzystnych warunków umowy, ukrytych zapisów oraz zbyt dużej ilości dokumentów do przeanalizowania powinien skorzystać z doradztwa ubezpieczeniowego świadczonego przez specjalistę Adriana Gołębiewskiego. Agent ten zajmuje się swoistym projektowaniem polis na miarę możliwości klienta. W przypadku ubezpieczenia zdrowotnego „MetLife na Zdrowie” jest to szczególnie łatwe. Polisę zawrzeć można niemalże od ręki, po przejściu trzech ważnych kroków:

  • analizie potrzeb klienta,
  • przedstawianiu klientowi najkorzystniejszej oferty MetLife,
  • negocjacji warunków z ubezpieczycielem.

Agent Adrian Gołębiewski pomaga zatem podpisać umowę, a następnie wspiera klientów w egzekwowaniu szybkich wypłat.

 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz