Materiał Partnera

Czym jest RJB I-Control?

Czym jest RJB I-Control?

RJB I-Control jest to innowacyjny system, który pozwala na zdalną kontrolę drzwi, bram, platform, oraz wszelkich urządzeń mechanicznych i hydraulicznych w domu, firmie lub pojeździe. Za pomocą jednego urządzenia i smartfona możemy sterować sprzętem w naszym otoczeniu. Oprócz wygody i oszczędności czasu zaletą inteligentnego systemu sterowania urządzeniami jest głównie ekonomiczność. System RJB - I Control jest samodzielnym urządzeniem i aplikacją na smartfona, która pomaga i usprawnia obsługę urządzeń w każdej dziedzinie naszego życia.

Jakie są zalety systemu RJB - I Control?

System RJB - I Control ma same zalety jak np.: bezpieczeństwo, niezawodność, bezawaryjność i możliwość kontroli przez nieograniczoną ilość osób. Urządzenie może zostać użyte do kontrolowania m.in.:

  • przestrzeni domowych: garaży, drzwi, alarmów, świateł.

  • urządzeń mechanicznych i hydraulicznych: podnośników samochodowych, platform obracających samochód, rolet basenowych i okiennych.

  • Przestrzeni biznesowych i parkingowych: bram, garaży, wind, drzwi, systemów alarmowych, szlabanów, świateł, systemów zamykania dróg.

Hydraulika siłowa.

„Euro-Trak” Nysa w Goświnowicach ul. Nyska 49 oferuje hydraulikę siłową. W ofercie znajduje się: kompletna hydraulika do ciągnika siodłowego, kompletne układy hydrauliczne do wywrotu i rozładunku paliw i gazu; ruchomej podłogi, napędu dźwigów i kompresorów, na zbiornikach stalowych lub aluminiowych. Firma dysponuje także układami hydraulicznymi jedno i dwuobwodowymi na pompach zębatych i tłoczkowych. Mamy również możliwość zakupu podstawowych elementów hydrauliki siłowej oraz skorzystać z serwisu w zakresie montażu układów hydraulicznych, oraz diagnozy i napraw.

Zalety zakuwarki hydraulicznej ETN P25.

Mobilna zakuwarka do przewodów hydraulicznych jest połączona przewodem elastycznym z oddzielną pompą hydrauliczną. Głowica serii ETN P25 jest przydatna, gdy przewód jest wmontowany w skomplikowane instalacje lub przepleciony wewnątrz długiej, wieloelementowej wiązki węży. Jej zalety:

  • Prasa do przewodów hydraulicznych ma bardzo małe wymiary głowicy, które umożliwiają zakucie j końcówki węża bez jego demontażu z maszyny.

  • Układ kontroli zapewnia prawidłowe i kontrolowane zakucie tulejki na końcówce przewodu.

  • W terenie bez źródeł zasilania, maszyna ETN P25 spełnia zadanie jako zakuwarka do węży hydraulicznych w razie konieczności szybkiej naprawy.

  • Przewód łączący pompę z głowicą P25 długości 2m, Alle może zostać dowolnie wydłużony.

  • Głowica wykonana z najwyższej jakości materiałów.

  • Elementy wykonawcze zrobione ze stali hartowanej

  • Cylinder pokryty warstwą chromu.

Opracowanie:
Goświnowice, Nyska 49
tel. 77 435 71 60
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz