Materiał Partnera

Czym jest nieinwazyjna medycyna estetyczna i jakie zabiegi w jej zakresie proponują studia urody?

Czym jest nieinwazyjna medycyna estetyczna i jakie zabiegi w jej zakresie proponują studia urody?

Zabiegi oferowane przez studia urody zajmujące się medycyną estetyczną cieszą się niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością. Coraz więcej osób, zarówno kobiet i mężczyzn, korzysta z nieinwazyjnych zabiegów twarzy oraz innych partii ciała. Studio Figura z Góry Kalwarii jest miejscem, w którym pracownicy z pełnym zaangażowaniem zadbają o lepszy wygląd i zdrowie swoich klientów.

Nieinwazyjna medycyna estetyczna – co to takiego?

Krótko mówiąc, nieinwazyjna medycyna estetyczna to różnego rodzaju zabiegi, do wykonywania których nie używa się skalpela. Zabiegi te nie wymagają pobytu w szpitalu, są wykonywane w gabinetach. Ich celem jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez usunięcie różnych niedoskonałości. Ta gałąź medycyny estetycznej zajmuje się problematyką starzenia się skóry oraz korygowaniem wszelkich defektów estetycznych takich, jak blizny, cellulit, rozstępy, miejscowa otyłość oraz wiele innych.

Coś dla ciała i dla duszy – odzyskaj zdrowie i lepsze samopoczucie ze Studiem Figura

Studio Figura swoją ofertę kieruje do kobiet. Jest ona bogata w wiele nieinwazyjnych zabiegów, ćwiczeń oraz konsultacji i porad, dzięki którym, przy twoim pełnym zaangażowaniu, będziesz mogła być zdrowsza i sprawniejsza. Studio na sam początek proponuje konsultację, która ma na celu poznanie problemów zdrowotnych, nawyków żywieniowych oraz trybu życia klientki. Potem wspólnie opracowywany jest dokładny plan działania obejmujący określone zabiegi i ćwiczenia , mający doprowadzić do poprawy stanu zdrowia i kondycji kobiety. W walce z otyłością proponuje się tu endermologię, czyli podciśnieniowy masaż oddziałujący na tkankę tłuszczową, liposukcję kawitacyjną, która polega na nieinwazyjnym rozbijaniu komórek tłuszczowych, oraz lipolaser, gdzie poprzez intensywne uderzenie światła tkanka tłuszczowa w płytkich warstwach skóry zostaje rozbita. Warto też dla redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu skorzystać z endomasażu. Dla poprawy elastyczności skóry Studio Figura oferuje takie zabiegi jak fale radiowe, Roll Shaper, elektrostymulacje oraz VacuShaper (to urządzenie łączące rezultaty wysiłku fizycznego z działaniem podciśnienia). Zabiegi te, jak też wszelkie masaże ujędrniające, są stosowanie przy ujędrnianiu ramion oraz pośladków i brzucha. W studio możesz też się odprężyć, korzystając ze strefy relaksacyjnej, w której znajduje się małe Spa, wykonywane są masaże relaksacyjne, czy limfodrenaż. Albo też skorzystać z porad oraz zabiegów kosmetycznych.

To idealne miejsce, w którym z pomocą wykwalifikowanych, doświadczonych i w pełni zaangażowanych pracowników, odzyskasz zdrowie, lepsze samopoczucie i pewność siebie.

Opracowanie:
Góra Kalwaria, kard. Wyszyńskiego 7L lok. 14
tel. 506 549 267
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz